Oferty pracy

Komunikatywna i miła podopieczna w Verden, Niemcy.

12.01.18

NR OFERTY: 5686

Miejscowość: 27283 Verden

Start: od 12.01.18

Podopieczna, 93 lata, 70 kg, 160 cm

Dolegliwości:

– nadciśnienie tętnicze,

– niewydolność serca,

– osteoporoza,

– częściowa inkontynencja,

– trudności w poruszaniu się,

– podopieczna korzysta z rollatora,

– wchodzenie po schodach jest możliwe z pomocą opiekunki,

– podopieczna nosi okulary,

– korzysta z aparatu słuchowego,

– osoba świadoma,

– starsza pani korzysta ze specjalistycznych wkładek,

– wymagane jest wsparcie w utrzymaniu higieny ciała,

– konieczne wsparcie podczas ubierania się i rozbierania,

– częściowe trudności z przesypianiem nocy (podopieczna wstaje średnio do dwóch razy w ciągu nocy).
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Na miejscu jest dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu (ok. 5-10 minut drogi) jest możliwość zrobienia zakupów. Starsza pani jest osobą przyjacielską i komunikatywną. Lubi przebywać na zewnątrz, w wolnym czasie chętnie czyta. Preferowana jest opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością niemieckiego i prawem jazdy. Ważne, aby była to opiekunka niepaląca. Mile widziana pani miła i serdeczna, gotowa do samodzielnej pracy. Chętnie pani z doświadczeniem w opiece – pani, która dobrze gotuje.

Obowiązki:

– prowadzenie domu,

– pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

– pranie / prasowanie,

– robienie zakupów,

– gotowanie,

– dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

– oddzielny pokój,

– oddzielna łazienka,

– możliwość skorzystania z telefonu i internetu,

– radio,

– zakup biletów.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego