Oferty pracy

Opieka nad Seniorem
24-04-2017
NR OFERTY: 2143

Podopieczny: 96lat, 80kg, 182cm

Dolegliwości:

– pan jest po wylewie lewostronnym,

– ma zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca,

– demencję,

– założony cewnik,

– inkontynencję (pieluchomajtki)

–  ma artrodezę  w kolanie,

– problemy z mową,

– problemy ze słuchem (aparat słuchowy),

– problemy z poruszaniem się (rola-tor, wózek inwalidzki), nie jest w stanie sam wejść po schodach,

– umiarkowane zaburzenie orientacji czasowej, osobowej,

– sporadyczne zaburzenia snu (max do 3x na noc).

Obowiązki:

– pomoc przy higienie ciała, ubieraniu i rozbieraniu,

– pomoc w prowadzeniu gosp. domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy),

– transfer łóżko – wózek inwalidzki

– zmiana pielucho-majtek u pana,

– wymiana woreczków od cewnika,

– pomoc podczas posiłków (krojenie pokarmu)

– gotowość niesienia pomocy także nocą.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),

– cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

– wiek 30-50 lat,

– mile widziana osoba z wykształceniem pielęgniarskim.

Oferujemy:

– legalną pracę w Niemczech,

– wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,

– wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,

– indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,

– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,

– organizację podróży i zakup biletów,

– własny pokój,

– TV&Radio w pokoju,

– Rower do dyspozycji,

– Internet (możliwość podłączenia).

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego