Oferty pracy

Opiekunka Osoby Starszej do miłego Seniora
od zaraz
NR OFERTY: 2077

Podopieczny: 81lat, 68kg, 174cm

Dolegliwości:

– pan cierpi na demencję,

– ma wysokie ciśnienie,

– dolega mu wrzód podudzia,

– ma inkontynencję,

– parkinsona,

– problemy ze wzrokiem,

– umiarkowane problemy z orientacja czasową,

– problemy z poruszaniem się (porusza się przy balkoniku),

– w domu zamontowana jest winda schodowa.

Obowiązki:

– transfer:  łóżko – wózek inwalidzki,

– pomoc przy higienie ciała,

– pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,

– pomoc przy prowadzeniu gosp. domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie , prasowanie, zakupy),

– dotrzymywanie towarzystwa,

– zmiana pielucho-majtek,

– pomoc podczas posiłków,

– okazjonalne towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),

– cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

– wiek opiekunki 30-50 lat.

Oferujemy:

– legalną pracę w Niemczech,

– wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,

– wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,

– indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,

– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,

– organizację podróży i zakup biletów,

– własny pokój, tv, radio, Internet.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego