Oferty pracy

Opiekun/ka Osoby Starszej do Pana
24-04-2017
NR OFERTY: 2033

Podopieczny: 187cm, 90kg, 82 lata

Dolegliwości:

– pan ma III stopień niepełnosprawności,

– cukrzycę  insulinową, schorzenie stopy cukrzycowej,

– niewydolność serca,

– podopieczny korzysta z toalety z pomocą opiekunki,

– pan sporadycznie budzi się w nocy, nie wymaga jednak pomocy ze strony opiekuna,

– jest osobą  świadomą,

– słabo słyszy, nosi aparat słuchowy, nosi okulary

– podopieczny ma problemy z poruszaniem się : korzysta z wózka i rola-tora, wymaga asekuracji w trakcie przemieszczania się.

Obowiązki:

– pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

– zmiana pieluchomajtek u pana,

– motywowanie do spożywania większej ilości płynów,

– pomoc w zmianie odzieży,

– przygotowywanie posiłku,

– robienie zakupów, ok 10min do sklepu,

– utrzymywanie porządku w domu,

– wspólne spacery z podopiecznym,

– towarzystwo w trakcie wizyt u lekarza.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),

– cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

– prawo jazdy.

Oferujemy:

–  legalną pracę w Niemczech,

– wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,

– wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,

– indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,

– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,

– organizację podróży i zakup biletów,

– własny pokój,

– własną łazienkę,

– Internet.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego