Oferty pracy

Opiekunka Osoby Starszej do Seniora
od zaraz
NR OFERTY: 2029

Podopieczny: 90lat, 70kg, 175cm

Dolegliwości:

– pan ma II stopień niepełnosprawności,

– demencję  (początek),

– inkontynencje  (pieluchomajtki),

– podopieczny cierpi na depresję,

– ma lekkie problemy z mową,

– problemy ze słuchem (aparat słuchowy),

– lekkie problemy ze wzrokiem (okulary),

– podopieczny zapomina się,

– problemy z poruszaniem się (rola-tor, wózek inwalidzki).

Obowiązki:

– pomoc przy higienie ciała u pana, zmiana pieluchomajtek,

– pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,

– pomoc w prowadzeniu gosp. domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy),

– transfer:  łóżko – wózek inwalidzki,

– dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),

– cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

– wiek opiekunki: 35-60 lat,

– prawo jazdy.

Oferujemy:

– legalną pracę w Niemczech,

– wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,

– wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,

– indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,

– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,

– organizację podróży i zakup biletów,

– własny pokój,

– TV,

– dostęp do Internetu zostanie założony.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego