Oferty pracy

Samotna seniorka poszukuje opiekunki

Wyjazd: 18-05-2018
Miejscowość: Gutersloh
Wynagrodzenie do:

NR OFERTY: 7235

Miejscowość: 33332 Gutersloh

Start: 18.05

Podopieczna, 93 lat, 54 kg, 156 cm

Dolegliwości:

– lekkie zaburzenia wzroku,

– początek demencji

– starsza pani korzysta z rollatora, na zewnątrz będzie wózek inwalidzki

– wymagane wsparcie podczas korzystania z kąpieli,

– wsparcie przy ubieraniu się i przy jedzeniu,

– starsza pani budzi się w nocy 1-2 razy

– nie może chodzić po schodach

– lekki transfer będzie potrzebny ze względu na wiek

– wkładki lub na noc pieluchomajtki są potrzebne

Podopieczna mieszka w domu dwurodzinnym. Seniorka na parterze w mieszkanku o powierzchni 90m2 na górze syn. Na miejscu jest dobre połączenie z komunikacją miejską.Domek jest niedaleko centrum. Starsza pani jest przyjazna i otwarta. Preferowana jest opiekunka w wieku powyżej 40 lat i doświadczeniem w opiece.

Zależy im, aby opiekunka dobrze czuła się na miejscu lubiła gry by trochę dotrzymać towarzystwa. Może palic ale na zewnątrz

Dla opiekunki przygotowany jest własny pokój 15m2 z własnym WC.

Obowiązki:

– prowadzenie domu,

– pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

– pranie / prasowanie,

– robienie zakupów,

– dotrzymywanie towarzystwa

Oferujemy:

– oddzielny pokój,

– dostęp do internetu,

– telewizja i radio,

– możliwość skorzystania z telefonu,

– zakup biletów.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego