Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 79 lat, Dolna Saksonia, od 25.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

21717

Fredenbeck

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1450NR OFERTY: 68964
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

25/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 79 lat, 65 kg, 159 cm
- po wylewie
- paraliż lewej strony
- wózek inwalidzki (pomaga podczas wstawania, nie ma transferu)
- 1-2 razy może obudzić się w nocy w celu skorzystania z toalety, czasem też przesypia, zależy od dnia

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest towarzyska i lubi być wśród ludzi. Z zawodu jest nauczycielką, pracowała w szkole. Bardzo lubi muzykę, czyta, chętnie ogląda telewizję. Pani miała wylew 20 lat temu, od tego czasu ma paraliż lewej strony, który nie ustępuje. Głównie to ręka, lewa noga nie jest tak mocno sparaliżowana i podczas mobilizacji umieszczana jest w szynie. Ta pani zamieszkuje górę domu. Na schodach w domu jest zamontowany lift, tzn. winda. Na parterze domu mieszka siostra - ta pani ma 84 lata i nie wymaga opieki, jest w pełni samodzielna i mobilna, jeździ autem. Z zawodu jest księgową. W przeszłości uwielbiała podróże, lubi swój ogród, chętnie pielęgnuje kwiaty. Obie siostry mieszkają w jednym domu i zajmują oddzielne części domu.

To mniejsza miejscowość niedaleko Hamburga. Sklepy są oddalone 5 min drogi pieszo od domu, rowerem - 2 minuty drogi. Czas wolny to dwie godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu. Pomocy wymaga pierwsza pani, druga seniorka jest obecnie samodzielna. Szukamy zadbanej opiekunki na poziomie, która chętnie gotuje. W tym miejscu sprawdzi się jedynie pani, która lubi wychodzić na spacery i chętnie jest na zewnątrz - w mieście, na ogrodzie. Seniorka nie chce cały czas przebywać w domu, chciałaby wychodzić na świeże powietrze. To ważne. Opiekunka - domatorka, która lubi spędzać czas przed telewizorem nie sprawdzi się w tym miejscu.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1450€ / miesiąc, wyjazd na 6 tygodniu lub więcej. Przy pobycie 8 tygodnie +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego