Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Małżeństwo 82 lata, Badenia-Wirtembergia, od 01.11.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

74211

Leingarten

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 69015
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

01/11/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 82 lata, 165 cm, 95 kg
- cukrzyca insulinowa
- po zawale
- cewnik
- słaby słuch

Podopieczny: 82 lata, 175 cm, 85 kg
- rak pęcherza moczowego
- początek demencji
- cukrzyca insulinowa
- cewnik
- częściowa inkontynencja (pampersy)

Dodatkowe informacje:

Seniorka cierpi na osłabienie starcze, po zawale bywa trochę zmieszana. Ze względu na słaby słuch nosi aparat słuchowy. Seniorka porusza się w głównej mierze na wózku bądź przy rollatorze. Podopieczna może obudzić się w nocy. Pani potrzebuje pomocy przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała, ubieraniu i rozbieraniu oraz przy skorzystaniu z toalety. Regularnie przychodzi opieka medyczna, która między innymi kąpie seniorkę. Seniorka jest osobą spokojną, serdeczną i radosną.

Senior jest ograniczony ruchowo, cierpi na osłabienie starcze, porusya się przy rollatorze. Podopieczny potrzebuje pomocy przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała oraz przy ubieraniu i rozbieraniu. Również potrzebuje lekkiego wsparcia przy wstawaniu. Raz w tygodniu przychodzi opieka medyczna, która kąpie seniora.
Senior jest spokojną i serdeczną osobą.

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym. W domu znajduje się lift przy schodach. Sklep znajduje się 20 min od domu, w robieniu zakupów pomaga rodzina, która mieszka niedaleko.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1650€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu lub więcej. Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego