Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Mężczyzna 55 lat, Dolna Saksonia, od 15.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

27753

Delmenhorst

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1400NR OFERTY: 69279
Poszukujemy:

opiekunki lub opiekuna z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

15/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 55 lat, 110 kg, 193 cm
- choroba Alzheimera
- mobilny
- ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Podopieczny to 55-letni mężczyzna, u którego w kwietniu 2020 stwierdzono demencję postępującą w kierunku choroby Alzheimera. Pan jest samotny, mieszka sam, ale ma w okolicy dwie siostry, które dotychczas się nim opiekowały i odwiedzały go. To sympatyczny, spokojny i dobrze ustawiony lekarstwami pacjent. Z wykształcenia jest inżynierem. Uwielbiał sport - grał w piłkę, tenisa, pływał. Obecnie nadal lubi sport i aktywność, bardzo chętnie wychodzi na spacery ale potrzebuje towarzyszki, ponieważ zapomina dokąd i po co idzie.

To miasto blisko Bremen, ładne i nowoczesne mieszkanie z balkonem w centrum. Do sklepu na pieszo jest 5 min drogi, rowerem - 2 min. Do pomocy przychodzi pani od sprzątania co dwa tygodnie. Czas wolny to 2 godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu.

W to miejsce szukamy opiekuna lub opiekunki, osoby aktywnej i towarzyskiej, która chętnie wyjdzie codziennie z panem na spacer (to ważne, bo pan chce pozostać aktywny, ma dopiero 55 lat), przejmie obowiązki w domu i odciąży siostry, które mają swoje domy i pracują.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1400€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego