Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki, 70619 Stuttgart, od09.05. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

70619

Stuttgart

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1550NR OFERTY: 69903
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

09/05/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 88 lat, 160 cm, 58 kg

Dolegliwości:

- demencja, alzheimer
- zaburzenia pracy rytmu serca
- artroza palca

Dodatkowe informacje:


Seniorka jest samotna, przez co bardzo cierpi i ma depresje. Jest mobilna i nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Podopieczna może zawołać w nocy, do tego ma babyphone. Seniorka potrzebuje wsparcia przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała oraz przy ubieraniu i rozbieraniu.
Starsza pani lubi spędzać czas w towarzystwie, rozmawiać i wychodzić na spacery.

Podopieczna mieszka sama  w mieszkaniu. Jest to dom wielorodzinny, z czego dwa mieszkania należą do seniorki. Pani mieszka w mieście Stuttgart, ok. 4,5 km od samego centrum miasta. Dwa razy dziennie przychodzi opieka medeyczna, która podaje leki i zakłada skarpety uciskowe.

Seniorka jest wierząca, uwielbia przyrodę i ogród, lubi czytać gazety i chętnie spędza czas z sąsiedztwem. W to miejsce szukamy dobrej opiekunki, która ma doświadczenie z demencją. Powinna być empatyczna i wyrozumiała, samodzielna, szczera i tolerancyjna, zadbana, godna zaufania, wesoła, kulturalna i na poziomie. Czas wolny to dwa popołudnia w tygodniu. Dla opiekunki jest oddzielne mieszkanie z łazienką i dostępem do internetu. Do sklepu można dojść w 10 min na pieszo. Do obowiązków opiekunki należy również robienie zakupów i gotowanie dla podopiecznej i dla siebie.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne mieszkanie z łazienką
- dostęp do Internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego