Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani do samotnej seniorki, od 16.01.2023r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

59909

Bestwig

-Ramsbeck,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 71079
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki, z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

16/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 93 lata, 160 cm, 70 kg
Dolegliwości:
- niewydolność serca
- nadciśnienie
- cukrzyca
Seniorka mieszka sama. Jest mobilna, jednak potrzebuje pomocy przy wstawaniu i wsparcia przy chodzeniu. Korzysta z pomocy rollatora, a na spacerach z wózka. Cierpi na osłabienie starcze i ciężkie zwyrodnienie kręgów. Podopieczna ma bardzo słaby wzrok. Seniorka potrzebuje pomocy przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała, toalecie oraz przy przebieraniu. Podopieczna jest świadoma, interesuje się co się dzieje na świecie. Jest dobrze poinformowana, lubi słuchać wiadomości. Obecnie jest bardzo słaba i nie potrafi okazać swojego zainteresowania. Na co dzień potrzebuje towarzystwa. Seniorka wymaga wsparcia przy codziennych obowiązkach, jak np. przy prowadzeniu domu, robieniu zakupów oraz przy gotowaniu.
Starsza pani może się obudzić do dwóch razy w nocy. Dotychczas sama sobie radziła. Z czasem będzie mogła potrzebować pomocy.

Dodatkowe informacje:

Na to zlecenie szukamy serdecznej i cierpliwej opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Seniorka zawsze lubiła czytać, jednak ze względu na wzrok jest to już niemożliwe. Opiekunka powinna czytać seniorce np. gazety.
Podopieczna mieszka w dużym domu jednorodzinnym z ogrodem w małej miejscowości Bestwig. Jest to teren lekko górzysty. Miejscowość jest położona 366 m n.p.m.
Osobą do kontaktu jest córka seniorki, która mieszka 150 km dalej.

Warunki mieszkaniowe:

- kobieta do 60. lat
- niepaląca
- mile widziana szczepiona
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego