Oferty pracy

Opieka nad Panem
22-04-2017
NR OFERTY: 2155

Podopieczny: 88lat, 90kg, 182 cm

Dolegliwości:

– pan ma stomię,

– sporadyczne zaburzenia snu,

– dolega mu ogólne osłabienie uwarunkowane podeszłym wiekiem,

– podopieczny cierpi na cukrzycę,

– ma problemy z poruszaniem się (strach przed upadkiem, rola-tor lub laska),

– ma problemy z połykaniem pokarmów,

– lekkie problemy ze słuchem,

– lekkie problemy ze wzrokiem (okulary),

– cierpi również na schorzenie układu wieńcowego, ma sporadyczne problemy z brakiem tchu,

– jest osobą  świadomą i z natury sympatyczną.

Obowiązki:

– pomoc przy wstawaniu z i dojściu do łóżka,

– gotowość niesienia pomocy nocą (sporadycznie),

– pomoc przy posiłkach (rozdrabnianie pokarmów,

– pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, higienie ciała,

– transfer: łóżko – wózek inwalidzki (podopieczny pomaga),

– towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),

– cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

– wiek 50-55 lat.

Oferujemy:
– legalną pracę w Niemczech,

– wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,

– wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,

– indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,

– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,

– organizację podróży i zakup biletów.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego