Dla opiekunek

Zobacz co zyskasz współpracując z Help

Uczciwe warunki zatrudnienia
Zapewniamy jasną i przejrzystą umowę bez zbędnych niedomówień na uczciwych warunkach. Oferujemy pomoc prawną i kadrową.
Wysokie składki
Naszym pracownikom gwarantujemy legalne zatrudnienie, dlatego opłacamy wszelkie składki ZUS.
Całodobowe wsparcie
Zawsze możesz liczyć na pomoc osobistego opiekuna, z którym będziesz w kontakcie przez przez cały pobyt w Niemczech.
Pełne ubezpieczenie
Gwarantujemy legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem obejmującym kartę EKUZ i A1. Od pierwszego dnia pracy możesz korzystać z opieki lekarskiej na terenie Niemiec!
Wysokie zarobki
Jeżeli szukasz pracy, w której będziesz mógł pomagać i dostawać atrakcyjne wynagrodzenie, wiedz, że trafiłeś idealnie. Oferujemy zarobki do 1400 euro netto.
Dodatkowe premie
Doceniając swoich pracowników przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet dodatkowych premii i bonusów. Dodatkowe wynagrodzenie może wynosić nawet kilkaset euro!
Atrakcyjne oferty pracy
Proponujemy bogatą listę propozycji pracy w której na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. To Ty wybierasz jak najlepszą ofertę dla siebie.
Opłacamy bilety i organizujemy podróż
Z nami nie musisz się martwić o dodatkowe koszta związane z podróżą. Zajmiemy się biletami oraz zaplanujemy całą podróż.

Twoje zadania

Jeżeli posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, lubisz pomagać a język niemiecki nie jest Ci obcy to znaczy, że możesz dołączyć do naszego zespołu by wspólnie z nami pomagać osobom starszym. W naszej pracy stawiamy na odpowiedzialność i zaangażowanie. Na pewno nie powinny jej wykonywać osoby, których jedynym celem jest zarobek. Przede wszystkim musisz potrafić radzić sobie ze stresem, być osobą komunikatywną cierpliwą, zaradną i spostrzegawczą.

Misją Help jest dostarczać opiekę osobom starszym na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań by rekrutować właściwe osoby, gwarantując uczciwe warunki pracy wraz z solidnym wynagrodzeniem. Nie zmarnuj swojego potencjału i już dziś zapoznaj się z wieloma atrakcyjnymi ofertami pracy opiekunki/na na terenie Niemiec. Nie zwlekaj i wypełnij formularz lub zadzwoń do naszych konsultantów.

Nasze wartości

Naszą ofertę kierujemy do opiekunek i opiekunów osób starszych z całej Polski. Szukamy osób, których znajomość języka niemieckiego pozwala na podstawową komunikację. Szczególnie cenimy doświadczenie osób, które już wcześniej zajmowały się opieką seniorów.

Zależy nam na wrażliwości i empatycznym podejściu naszych pracowników. Do istotnych cech charakteru opiekunek/ów należy serdeczność oraz ciepło, którym obdarzysz seniora w trakcie opieki. Ważne by osoba starsza czuła się przy swoim opiekunie komfortowo. Kochamy pomagać i wspierać starsze osoby. Tego samego oczekujemy od Ciebie. W zamian gwarantujemy legalną formę zatrudnienia oraz organizację pobytu na terenie Niemiec. Stale wspieramy naszych pracowników zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kiedy dorośniesz, odkryjesz, że masz dwie ręce. Jedną aby pomóc sobie, drugą by pomagać innym. ~Audrey Hepburn