O firmie

zajmowanie się starszą osobą

Opis firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec i Luksemburga. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Naszym podopiecznym zapewniamy:
Opiekę:
Gwarantując wsparcie seniorom w ich codziennych czynnościach
Troskę:
Oraz ciepło którym nasi opiekunowie obdarzą każdą starszą osobę
Zaangażowanie:
W pracę naszych opiekunów, by spełniać jak najwyższe standardy opieki
Doświadczenie:
Budujące zaufanie, spokój i lepsze samopoczucie
opiekowanie się starszą osobą

Twoje zadania

Razem z nami możesz pomóc osobom starszym, które potrzebują Twojej opieki. Jeżeli jesteś osobą cierpliwą i kochasz pomagać, ta praca będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W zamian oferujemy wysokie zarobki oraz premie uzależnione od Twojego zaangażowania.

Pamiętaj, że jest to zajęcie wymagające poświęcenia i oddania. Podopieczni mają sporo nawyków oraz przyzwyczajeń, które czasem mogą się wydawać niezrozumiałe. Opiekun nie może tych zachowań negować ani do nich zniechęcać. Stąd dokładamy wszelkich starań, by rekrutować właściwe osoby na to odpowiedzialne stanowisko. Jeżeli czujesz, że pomoc jest Twoim powołaniem, zgłoś się do nas już dziś. Czekamy na Ciebie!