Oferty - Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech

Praca na terenie całych Niemiec i Luksemburga

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę pracy i aplikuj.
Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami - pomożemy Ci!
Oferta
Okres pracy
Miejsce pracy
Wynagrodzenie

   

  Legalne oferty pracy w Niemczech – jakie są ich zalety?

  Oferujemy w pełni legalne zatrudnienie i przejrzyste warunki. Oferty pracy dla opiekunek osób starszych dobieramy bardzo starannie. Dzięki temu masz pewność, że bez względu na wybór, decydujesz się dokładnie na to, co jest w ogłoszeniu. Dlaczego warto wybrać Help? Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe (zarobki zawsze podane są w ogłoszeniu);
  • wysokie składki ZUS (staż pracy wlicza się do emerytury);
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne od pierwszego dnia pracy;
  • opłacenie podróży;
  • pakiet premii i bonusów (nawet do kilkuset euro);
  • indywidualny dobór oferty;
  • zaplanowanie wyjazdu w każdym szczególe;
  • załatwienie wszystkich niezbędnych formalności;
  • całodobowe wsparcie koordynatora podczas trwania kontraktu;
  • przejrzysta umowa;
  • pomoc prawna i kadrowa.

  Z nami wyjedziesz na kontrakt do Niemiec i Luksemburga. Od samego początku rekrutacji dokładne wiesz, co oferujemy w zakresie zarobków, premii oraz pokrycia kosztów wyjazdu. Zaufało nam już wielu Kandydatów – zarówno tych z doświadczeniem, jak i zupełnie początkujących. Dzięki starannemu doborowi ofert pracy do konkretnych umiejętności opiekunek Kandydaci są przydzielani do zadań, którym są w stanie sprostać. Mimo że na rynku jest wiele firm oferujących pracę w opiece, warto postawić na Help, szczególnie jeśli to pierwszy wyjazd i towarzyszą Ci obawy lub wątpliwości. Chętnie porozmawiamy z Tobą i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Nasi Konsultacji są po to, aby Cię wspierać.

  Ogłoszenia z profesjonalnej agencji opieki nad osobami starszymi

  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy doskonale znają się na rekrutacji. Mamy na względzie dobro seniorów oraz opiekunów, dlatego u nas nie tylko dobrze zarobisz, ale także spełnisz się w pracy. Pozwala na to indywidualne dopasowanie ofert pracy w opiece do Kandydata. Dbamy o to, aby uaktualniać na bieżąco listę ogłoszeń.
  Działamy szybko i sprawnie. Dzięki doświadczeniu w załatwianiu formalności jesteśmy w stanie odpowiednio zadbać o każdy szczegół, abyś mógł wyjechać w zaplanowanym terminie. W ten sposób zyskujesz spokój i możesz przygotować się do wyjazdu. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne, dlatego dbamy, aby zarówno składki zdrowotne, jak i ZUS były opłacone na czas. Możesz korzystać z pomocy prawnej i kadrowej za każdym razem, jeśli tylko pojawi się jakaś niezrozumiała lub trudna dla Ciebie kwestia. Doświadczony prawnik oraz specjalista ds. kadrowych współpracujący z Help udzielą Ci bezpłatnej, profesjonalnej porady. Twój spokój jest dla nas priorytetem.
  Przy dłuższej współpracy i rozwoju zawodowym oferujemy opiekunom jeszcze lepsze zarobki. Aby rozpocząć zatrudnienie z agencją Help, wystarczy komunikatywny poziom języka niemieckiego. Jeśli jednak Twoje kompetencje w tym zakresie zwiększą się, masz szansę poprawić swoją pensję. Wszystkich opiekunów serdecznie zachęcamy do rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy, które pomogą im stać się lepszymi opiekunami. W naszej agencji Twoje starania zostaną zauważone i docenione.
  U Kandydatów cenimy uczciwość i odpowiedzialność – to wartości, które sami także reprezentujemy. Zajmujemy się organizacją wyjazdów do Niemiec i Luksemburga dla opiekunów osób starszych, ponieważ ogromną satysfakcję sprawia nam niesienie pomocy seniorom oraz ich rodzinom.

  Aktualne oferty pracy jako opiekun seniora

  Dzięki doskonałej znajomości rynku oraz doświadczeniu dostępne u nas oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech to wyłącznie sprawdzone propozycje zatrudnienia. Współpracujemy z godnymi zaufania partnerami, dzięki którym pobyt za granicą jest nie tylko możliwy, ale także przyjazny i bezpieczny.
  Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o wyjeździe wymaga przemyślenia szeregu czynników. Aby ułatwić Ci wybór, każdy anons zawiera wiele kluczowych informacji, wśród nich te dotyczące:

  • płci seniora;
  • terminu planowanego wyjazdu;
  • czasu trwania kontraktu;
  • wynagrodzenia;
  • wymaganego poziomu języka niemieckiego;
  • dolegliwości, na które cierpi senior;
  • miejsca zamieszkania osoby starszej;
  • członków rodziny mieszkających z podopiecznym;
  • oferowanych warunków mieszkaniowych;
  • dodatkowych korzyści.

  Jeśli w aktualnym ogłoszeniu nie znalazłeś wszystkiego, czego potrzebujesz, aby podjąć właściwą decyzję – skontaktuj się z nami! Jesteśmy po to, aby rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na Twoje pytania. Na wybraną ofertę złożysz dokumenty, korzystając z guzika „Aplikuj do pracy”. A jeżeli interesuje Cię praca w opiece, ale nie mam w swojej ofercie jeszcze ogłoszenia, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania – wypełnij formularz aplikacyjny, w którym określisz swoje umiejętności i dostępność. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia propozycji najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb.
  Dzięki bogatej ofercie anonsów, na pewno znajdziesz odpowiednią propozycję dla siebie. Aktualne oferty pracy w opiece mają podany przybliżony termin wyjazdu, natomiast jeśli rekrutacja jest już zamknięta, przy ogłoszeniu widnieje stosowne oznaczenie. Warto śledzić propozycje zatrudnienia – nawet jeśli w danej chwili nie znajdujesz tego, co Cię interesuje, jutro może się to zmienić. Listę wakatów na bieżąco uaktualniamy. Z nami wyjedziesz o dowolnej, odpowiedniej dla Ciebie porze roku.

  Jakie są warunki pracy w Niemczech?

  Każdemu opiekunowi zapewniamy godne warunki mieszkaniowe. Często ze starszą osobą dzieli się jednorodzinny dom, co daje niezwykły komfort zarówno pracownikowi, jak i seniorowi. Nierzadko opiekun ma swoją łazienkę, bardzo często w domu dostępny jest Internet. Swoją dotychczasową działalnością udowodniliśmy, że jesteśmy godni zaufania, dlatego wiele osób wyjeżdża z nami na kolejne kontrakty. Dbamy o zadowolenie naszej kadry oraz osób starszych, którymi się opiekujemy. To pozwala nam na zaoferowanie jakościowego zatrudnienia oraz wsparcia na terenie całych Niemiec oraz Luksemburga.
  Jeśli szukasz pracy w opiece – postaw na agencję Help. Bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenie w branży, na pewno pośród aktualnych ofert znajdziemy dla Ciebie tę odpowiednią. Pomożemy Ci ocenić poziom znajomości języka niemieckiego – być może zbyt surowo się oceniasz, a Twoje umiejętności już pozwalają Ci na wyjazd zagraniczny. Otoczymy Cię opieką i wsparciem. Aktualne oferty są tutaj dla Ciebie – wybierz najlepszą i pracuj legalnie u sprawdzonego pracodawcy!

  NewsletterChcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami? Zapisz się już dziś!
  O firmie

  Help to prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia, gwarantująca pracę dla opiekunek osób starszych na terenie Niemiec i Luksemburga.

  Certyfikat

  Dane kontaktowe Agencja pracy opiekunek Help Care Sp. z o.o.