Oferty - Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech

Praca na terenie całych Niemiec i Luksemburga

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę pracy i aplikuj.
Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami - pomożemy Ci!
Oferta
Okres pracy
Miejsce pracy
Wynagrodzenie

   

  Legalne oferty pracy w Niemczech – jakie są ich zalety?

  Oferujemy w pełni legalne zatrudnienie i przejrzyste warunki. Oferty pracy dla opiekunek osób starszych dobieramy bardzo starannie. Dzięki temu masz pewność, że bez względu na wybór, decydujesz się dokładnie na to, co jest w ogłoszeniu. Dlaczego warto wybrać Help? Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe (zarobki zawsze podane są w ogłoszeniu);
  • wysokie składki ZUS (staż pracy wlicza się do emerytury);
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne od pierwszego dnia pracy;
  • opłacenie podróży;
  • pakiet premii i bonusów (nawet do kilkuset euro);
  • indywidualny dobór oferty;
  • zaplanowanie wyjazdu w każdym szczególe;
  • załatwienie wszystkich niezbędnych formalności;
  • całodobowe wsparcie koordynatora podczas trwania kontraktu;
  • przejrzysta umowa;
  • pomoc prawna i kadrowa.

  Z nami wyjedziesz na kontrakt do Niemiec i Luksemburga. Od samego początku rekrutacji dokładne wiesz, co oferujemy w zakresie zarobków, premii oraz pokrycia kosztów wyjazdu. Zaufało nam już wielu Kandydatów – zarówno tych z doświadczeniem, jak i zupełnie początkujących. Dzięki starannemu doborowi ofert pracy do konkretnych umiejętności opiekunek Kandydaci są przydzielani do zadań, którym są w stanie sprostać. Mimo że na rynku jest wiele firm oferujących pracę w opiece, warto postawić na Help, szczególnie jeśli to pierwszy wyjazd i towarzyszą Ci obawy lub wątpliwości. Chętnie porozmawiamy z Tobą i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Nasi Konsultacji są po to, aby Cię wspierać.

  Ogłoszenia z profesjonalnej agencji opieki nad osobami starszymi

  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy doskonale znają się na rekrutacji. Mamy na względzie dobro seniorów oraz opiekunów, dlatego u nas nie tylko dobrze zarobisz, ale także spełnisz się w pracy. Pozwala na to indywidualne dopasowanie ofert pracy w opiece do Kandydata. Dbamy o to, aby uaktualniać na bieżąco listę ogłoszeń.
  Działamy szybko i sprawnie. Dzięki doświadczeniu w załatwianiu formalności jesteśmy w stanie odpowiednio zadbać o każdy szczegół, abyś mógł wyjechać w zaplanowanym terminie. W ten sposób zyskujesz spokój i możesz przygotować się do wyjazdu. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne, dlatego dbamy, aby zarówno składki zdrowotne, jak i ZUS były opłacone na czas. Możesz korzystać z pomocy prawnej i kadrowej za każdym razem, jeśli tylko pojawi się jakaś niezrozumiała lub trudna dla Ciebie kwestia. Doświadczony prawnik oraz specjalista ds. kadrowych współpracujący z Help udzielą Ci bezpłatnej, profesjonalnej porady. Twój spokój jest dla nas priorytetem.
  Przy dłuższej współpracy i rozwoju zawodowym oferujemy opiekunom jeszcze lepsze zarobki. Aby rozpocząć zatrudnienie z agencją Help, wystarczy komunikatywny poziom języka niemieckiego. Jeśli jednak Twoje kompetencje w tym zakresie zwiększą się, masz szansę poprawić swoją pensję. Wszystkich opiekunów serdecznie zachęcamy do rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy, które pomogą im stać się lepszymi opiekunami. W naszej agencji Twoje starania zostaną zauważone i docenione.
  U Kandydatów cenimy uczciwość i odpowiedzialność – to wartości, które sami także reprezentujemy. Zajmujemy się organizacją wyjazdów do Niemiec i Luksemburga dla opiekunów osób starszych, ponieważ ogromną satysfakcję sprawia nam niesienie pomocy seniorom oraz ich rodzinom.

  Opieka osób starszych – jakie zagrożenie niesie praca bez pośredników

  Nie musisz korzystać z pomocy agencji czy firmy pośredniczącej w ofertach pracy dla opiekunek lub opiekunów osób starszych w Niemczech. Jeżeli jednak podejmujesz działania na własną rękę, weź pod uwagę również to, że w wielu ważnych kwestiach formalnych, prawnych czy organizacyjnych będziesz zdany na siebie. Z kolei zatrudniając się przez pośredników, masz pewność, że uzyskasz wsparcie właśnie w tych sprawach.

  Może się zdarzyć, że samodzielnie wyszukana przez Ciebie oferta pracy okaże się oszustwem lub będzie to nielegalne zatrudnienie. Jeśli zgodzisz się ją przyjąć, to:

  • czekają Cię wysokie kary finansowe,
  • masz nieopłacane składki emerytalne,
  • nie podlegasz ochronie ani przywilejom, jakie daje prawo pracy,
  • grozi Ci nawet deportacja z Niemiec.

  Omijając pośredników, możesz mieć także problem, żeby uzyskać należne wynagrodzenie.

  To sytuacje, które się zdarzają i bez pomocy firmy pośredniczącej trudno będzie Ci poradzić sobie z różnymi trudnościami i zagrożeniami, w tym również z takimi, których masz możliwość doświadczyć już podczas pobytu u konkretnej rodziny w Niemczech. Mogą to być m.in.:

  • pogorszenie stanu zdrowia podopiecznego,
  • problemy w komunikacji z seniorem czy jego rodziną,
  • Twoje kłopoty osobiste,
  • różnica w warunkach pracy – pomiędzy tymi z ogłoszenia a zastanymi na miejscu,
  • różnica w zakresie obowiązków nakładanych na opiekunkę – wykonywanie prac, które nie leżą w jej kompetencjach,
  • nieodpowiednie warunki mieszkaniowe,
  • nierespektowane prawo do przerw w pracy.

  Gdy Jesteś zatrudniony przez naszą firmę Help Care Sp. z o.o., znajdziesz wsparcie w każdej sytuacji! Zyskujesz dobrego i sprawdzonego pracodawcę!

  Aktualne oferty pracy jako opiekun seniora

  Dzięki doskonałej znajomości rynku oraz doświadczeniu dostępne u nas oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech to wyłącznie sprawdzone propozycje zatrudnienia. Współpracujemy z godnymi zaufania partnerami, dzięki którym pobyt za granicą jest nie tylko możliwy, ale także przyjazny i bezpieczny.
  Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o wyjeździe wymaga przemyślenia szeregu czynników. Aby ułatwić Ci wybór, każdy anons zawiera wiele kluczowych informacji, wśród nich te dotyczące:

  • płci seniora;
  • terminu planowanego wyjazdu;
  • czasu trwania kontraktu;
  • wynagrodzenia;
  • wymaganego poziomu języka niemieckiego;
  • dolegliwości, na które cierpi senior;
  • miejsca zamieszkania osoby starszej;
  • członków rodziny mieszkających z podopiecznym;
  • oferowanych warunków mieszkaniowych;
  • dodatkowych korzyści.

  Jeśli w aktualnym ogłoszeniu nie znalazłeś wszystkiego, czego potrzebujesz, aby podjąć właściwą decyzję – skontaktuj się z nami! Jesteśmy po to, aby rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na Twoje pytania. Na wybraną ofertę złożysz dokumenty, korzystając z guzika „Aplikuj do pracy”. A jeżeli interesuje Cię praca w opiece, ale nie mam w swojej ofercie jeszcze ogłoszenia, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania – wypełnij formularz aplikacyjny, w którym określisz swoje umiejętności i dostępność lub nawet miejscowość, którą preferujesz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia propozycji najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb.
  Dzięki bogatej ofercie anonsów, na pewno znajdziesz odpowiednią propozycję dla siebie. Aktualne oferty pracy w opiece mają podany przybliżony termin wyjazdu, natomiast jeśli rekrutacja jest już zamknięta, przy ogłoszeniu widnieje stosowne oznaczenie. Warto śledzić propozycje zatrudnienia – nawet jeśli w danej chwili nie znajdujesz tego, co Cię interesuje, jutro może się to zmienić. Listę wakatów na bieżąco uaktualniamy. Z nami wyjedziesz o dowolnej, odpowiedniej dla Ciebie porze roku.

  Jakie są warunki pracy w Niemczech?

  Każdemu opiekunowi zapewniamy godne warunki mieszkaniowe. Często ze starszą osobą dzieli się jednorodzinny dom, co daje niezwykły komfort zarówno pracownikowi, jak i seniorowi. Nierzadko opiekun ma swoją łazienkę, bardzo często w domu dostępny jest Internet. Swoją dotychczasową działalnością udowodniliśmy, że jesteśmy godni zaufania, dlatego wiele osób wyjeżdża z nami na kolejne kontrakty. Dbamy o zadowolenie naszej kadry oraz osób starszych, którymi się opiekujemy. To pozwala nam na zaoferowanie jakościowego zatrudnienia oraz wsparcia na terenie całych Niemiec oraz Luksemburga.

  Kto może podjąć się opieki nad osobami starszymi?

  Aby zostać opiekunką seniora, nie musisz mieć wykształcenia pielęgniarskiego. Zazwyczaj wystarczy doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi np. z własnej rodziny.

  Jakie predyspozycje zawodowe powinny charakteryzować kandydata na to stanowisko? Poza wspomnianą już uczciwością i odpowiedzialnością są to:

  • empatia – czyli wczuwanie się w emocje podopiecznego i jego bliskich oraz łatwość ich rozumienia, bez ulegania im – to bardzo ważne cechy w tej pracy;
  • cierpliwość – zazwyczaj zajmowanie się osobą starszą wymaga odpowiedniego podejścia. Jeśli będziesz się za szybko lub bez powodu denerwować, powstałe napięcia mogą utrudniać nie tylko relację z seniorem, ale i wpływać negatywnie na realizację Twoich obowiązków względem niego;
  • łatwość nawiązywania kontaktów – dzięki temu bez problemu odnajdziesz się w nowym środowisku, rozwiążesz bieżące problemy, przy których będziesz potrzebować wsparcia innych;
  • szybkość i łatwość adaptacji w nowych warunkach – podejmując się opieki nad seniorem, musisz dopasować się do nowych warunków zamieszkania i obowiązujących tu zasad. Im szybciej i łatwiej Ci to przyjdzie, tym zwiększysz swój komfort pracy;
  • rzetelność wykonywanych obowiązków;
  • sprawność fizyczna – praca opiekunki seniorów często wiąże się z wysiłkiem fizycznym takim jak m.in. podnoszenie podopiecznego, mycie go, przebieranie. Dlatego Twoje zdrowie ma również znaczenie;
  • prawo jazdy – w wielu ofertach pracy jest to jeden z wymogów. Ta umiejętność przydaje się, gdy trzeba np. zawieźć seniora do lekarza;
  • dobra znajomość języka niemieckiego.

  Jeśli szukasz pracy jako opiekun, musisz być przygotowany również na to, że jesteś w ciągłej dyspozycji dla swojego podopiecznego. Ponadto często w ogłoszeniach o pracę pojawia się wymóg braku nałogów. Znaczenia za to nie ma wykształcenie, choć jeśli jest medyczne, to z pewnością jest to duży plus kandydata.

  Praca jako opiekunka osób starszych a znajomość języka niemieckiego

  Zastanawiasz się, jak ważna jest podczas wyjazdu znajomość języka niemieckiego? Zarówno dla Twojego komfortu pracy, jak i seniora, którym będziesz się opiekować, lepiej jest, jeśli potrafisz porozumieć się w jego języku. Zrobienie zakupów, przygotowanie posiłków, podanie leków czy nawet rozmowa, podczas której możesz dowiedzieć się, jak się czuje Twój podopieczny i czy nie cierpi, uzyskanie rzetelnych informacji na temat jego stanu zdrowia – to przykładowe okoliczności, w których język niemiecki jest wręcz konieczny.

  Poza tym rodziny seniorów nie chcą zatrudniać kandydatów, z którymi nie można się porozumieć. I jest to akurat zupełnie zrozumiałe – powierzają im opiekę nad bliską osobą i chcą mieć pewność, że gdy podopieczny się źle poczuje, to opiekun będzie umiał poprawnie zawiadomić lekarza i wytłumaczyć, co się stało.

  Mimo że niektórzy chorzy są leżący, niepełnosprawni, nie ma z nimi kontaktu słownego i wydawałoby się, że można sobie poradzić na co dzień bez znajomości niemieckiego, to jest to błędne przeświadczenie.

  Aby więc znaleźć dobrą pracę za granicą i opiekować się seniorami warto jednak znać język przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Podpowiemy Ci, jakie są możliwości dokształcenia się w tym zakresie. Jeżeli nie czujesz się pewny w posługiwaniu się niemieckim, ale spełniasz inne wymagane w ogłoszeniach warunki, nie rezygnuj z realizacji swojego zawodowego celu! Poducz się języka i spełnij swoje marzenie o pracy opiekunki czy opiekuna osób starszych!

  Praca opiekunki, czyli jakie obowiązki ją czekają?

  Jaki zakres obowiązków czeka na opiekunki i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec? Mogą one się różnić ze względu na stan zdrowia seniora oraz oczekiwania, jakie mają jego bliscy. Czasami potrzebna jest osoba, która będzie odpowiedzialna tylko za codzienną pielęgnację podopiecznego, a czasami i taka, która dodatkowo zajmie się sprzątaniem i podobnymi czynnościami.

  Najczęściej jednak do zadań zatrudnionego należy:

  • przygotowywanie posiłków,
  • karmienie osoby starszej, jeśli jest taka konieczność,
  • pilnowanie, aby utrzymany był dobowy rytm przyjmowania określonych leków zgodnie z wytycznymi rodziny (stałe pory ich podawania),
  • uzgadnianie terminów wizyt lekarskich oraz odbywanie ich razem z podopiecznym,
  • opieka nad zwierzętami w domu (jeśli są),
  • dotrzymywanie towarzystwa seniorowi,
  • pomoc w higienie osobistej – mycie, czesanie, golenie, mycie zębów itd.,
  • ubieranie oraz przebieranie podopiecznego,
  • zmiana pieluch,
  • robienie zakupów,
  • pranie,
  • sprzątanie – odkurzanie, zamiatanie, mycie podłóg,
  • zmywanie naczyń,
  • wynoszenie śmieci
  • wychodzenie na spacery – jeśli jest taka możliwość, nawet jeśli senior porusza się na wózku,
  • zapewnienie rozrywki osobie starszej – np. wspólne oglądanie filmów, czytanie książek, gazet itp.

  Pamiętaj, żeby dopilnować, aby respektowano od Ciebie tylko ten zakres obowiązków, na jaki zgodziłeś się w umowie. Jeśli Twój podopieczny lub Twoja podopieczna będzie wymagała niezbędnej pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia, lub życia, masz obowiązek jej udzielić oraz wezwać stosowne służby medyczne.

  Wynagrodzenie za opiekę nad osobami starszymi

  Wysokość Twojego wynagrodzenia za pracę opiekunki seniora uzależniona będzie przede wszystkim od zakresu obowiązków, jaki jest przewidziany w ofercie pracy. Aktualnie minimalna płaca wynosi około 1300 euro netto miesięcznie. Możesz jednak spróbować ją negocjować.

  W ramach popisanej umowy masz odprowadzane składki emerytalne, podatki i wykonujesz swoje zadania całkowicie legalnie.

  Pamiętaj, że nie wolno Ci nagle zrezygnować ze swojej pracy. Rodzina musi mieć co najmniej kilka-kilkanaście dni na to, aby znaleźć zastępstwo.

  Czy trzeba mieć doświadczenie w pracy jako opiekun osób starszych?

  Pierwszy raz aplikujesz na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych? Nie miałeś okazji wcześniej zyskać odpowiedniego doświadczenia? Nie martw się – to nie jest powód, aby nie starać się o taką pracę! Każdy kiedyś musiał od czegoś zacząć swoją ścieżkę zawodową. Jeśli spełniasz warunki, które podane są w ogłoszeniu, a wysokość wynagrodzenia i pozostałe kwestie związane z zakresem praw i obowiązków podczas trwania kontraktu odpowiadają Twoim oczekiwaniom, to masz szansę podpisać z nami umowę.

  Jeśli opiekowałeś się już seniorami, ale nie robiłeś tego zarobkowo, to jest to również cenna informacja.

  Jak przygotować się do rozmowy o pracę w Niemczech?

  Odpowiedziałeś na nasze ogłoszenie o pracę przez internet? Czeka Cię rozmowa telefoniczna jako jeden z etapów rekrutacji. Chcesz się do niej dobrze przygotować? Dla nas ważnych jest kilka elementów. Przede wszystkim będziemy chcieli poznać powód złożenia przez Ciebie aplikacji oraz jaką masz motywację do podjęcia tej pracy. Jeśli zdecydowałeś się zawodowo rozwijać w tym kierunku, to chętnie dowiemy się, jaka jest wizja Twojej kariery oraz jakie masz oczekiwania.

  Jeżeli zyskałeś już doświadczenie w opiece nad osobą starszą, niekoniecznie w Niemczech i możesz to potwierdzić np. jakimś zaświadczeniem, to z pewnością będzie to Twój dodatkowy atut. Podobnie jak wiedza na temat konkretnych schorzeń charakterystycznych dla osób w podeszłym wieku oraz styczność z nimi w praktyce. Przydać się mogą również różne certyfikaty ukończenia kursu pielęgniarskiego czy pierwszej pomocy.

  Ważnym punktem rozmowy jest także Twoja znajomość języka niemieckiego. Wymagany jest najczęściej w stopniu komunikatywnym. Jeżeli znasz go bardzo dobrze, masz szansę uzyskać atrakcyjniejsze warunki pracy.

  Praca w opiece w Niemczech od zaraz i na zastępstwo

  Jeśli Jesteś gotowa lub gotowy podjąć się opieki nad seniorem w Niemczech od zaraz – dajemy Ci taką możliwość. Oferty pracy dotyczące szybkiego znalezienie opiekuna lub opiekunki dla osoby starszej wynikają z różnych powodów, np.

  • poprzedni kandydaci nie spełnili oczekiwań podopiecznego,
  • poprzedni opiekunowie zrezygnowali z pracy lub skończył im się kontrakt i nie chcą go przedłużać,
  • poszukiwana jest osoba na zastępstwo za kogoś innego.

  Ta ostatnia opcja to dobry pomysł na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Jeśli na co dzień pracujesz jako np. nauczyciel języka niemieckiego lub w innym zawodzie, ale poszukujesz pracy sezonowej, aby podreperować domowy budżet, czasowa opieka nad seniorem jest wariantem, z którego możesz skorzystać. To również doskonałe rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę w tej profesji.

  Zazwyczaj ci, którzy pracują etatowo, wyjeżdżają co jakiś czas na urlop lub wracają do swoich bliskich. Opiekunowie na zastępstwo z reguły poszukiwani są w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, a także na okres wakacyjny. Czasami też zdarzają się sytuacje losowe takie jak np. choroba osoby sprawującej opiekę, śmierć kogoś z członków rodzinny lub inne zdarzenie, które wymusza pilny powrót do kraju.

  Tymczasem pielęgnacja seniorów jest zajęciem ciągłym – oni potrzebują stałego wsparcia. Jedynym logistycznym rozwiązaniem jest więc zapewnienie zastępstwa osobom, które zajmują się tym na co dzień.

  Praca na zastępstwo trwa zazwyczaj 2-3 tygodnie, choć bywa, że i dłużej.

  Jeśli kandydat zgłaszający swoją chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz lub sezonowego spełnia określone w ogłoszeniu oczekiwania i odpowiadają mu warunki jej podjęcia oraz proponowane wynagrodzenie, procedura podpisania kontraktu i załatwienia wszelkich formalności jest znaczenie szybsza.

  Masz ochotę dorobić, podjąć nowe zawodowe wyzwania? Sprawdzaj regularnie nasze oferty pracy w Niemczech! Szukaj okazji i wybierz najlepszą propozycję! Zazwyczaj wiążą się one z możliwością uzyskania atrakcyjniejszego wynagrodzenia – poza standardowym doliczana jest premia.

  Praca dla opiekunek w Niemczech – na jak długo?

  Dostępne na naszej stronie internetowej oferty pracy z reguły przewidują wyjazd na dwa miesiące. Zdarzają się również krótsze – na czas zastępstwa czy dla osób chcących sobie dorobić sezonowo i trwają np. 2-3 tygodnie lub miesiąc. Istnieje możliwość przedłużenia kontraktów, jeśli obie strony – senior i opiekun są zadowolone ze współpracy. Każdą kontynuację umowy mogą dzielić okresy urlopowe, podczas których obowiązki przekazuje się na innego kandydata.

  Czasami ze względu na zdarzenia losowe, takie jak śmierć podopiecznego czy konieczność przebywania przez niego w szpitalu przez dłuższy okres, trzeba wcześniej zakończyć umowę.

  Jeśli chodzi o liczbę godzin pracy opiekunki osoby starszej, to zgodnie z niemieckim prawem może ona pracować 38,5 h tygodniowo i maksymalnie 6 dni w tygodniu. Oznacza to, że przysługuje jej 1 cały dzień wolny lub dwa razy po 1/2 dnia. Jednak, jeśli nie jest to możliwe m.in. z uwagi na stan seniora, to wówczas rodzina musi zapłacić opiekunce za 1 cały dzień wolny.

  Osoba podejmująca się tej pracy powinna dziennie pracować maksymalnie 6 h i 41 minut z 2-godzinną obowiązkową przerwą.

  Legalna praca dla opiekunów seniorów – sprawdzona agencja

  Zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze wzrasta z roku na rok coraz bardziej, co wynika przede wszystkim ze zjawiska starzenia się społeczeństwa. Dziś coraz mniej rodzin mieszka wielopokoleniowo, a wielu seniorów jest skazanych na samotność. Zmienił się nie tylko model życia, ale także to, że więcej teraz się pracuje, mamy mniej czasu dla bliskich, zwłaszcza tych, którzy wymagają codziennej opieki.

  Dlatego takie agencje jak nasza publikują prawie każdego dnia wiele nowych ofert pracy dla tych, którzy chcą być wsparciem dla osób starszych. Niemcy to kraj, w którym już wiele dekad temu zauważono potrzebę zapewnienia opieki seniorom.

  Mamy wieloletnią praktykę w łączeniu kandydatów z Polski z osobami zza granicy, które wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

  Jeśli szukasz pracy w opiece – postaw na agencję Help z siedzibą w Bydgoszczy. Bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenie w branży, na pewno pośród aktualnych ofert znajdziemy dla Ciebie tę odpowiednią. Pomożemy Ci ocenić poziom znajomości języka niemieckiego – być może zbyt surowo się oceniasz, a Twoje umiejętności już pozwalają Ci na wyjazd zagraniczny. Otoczymy Cię opieką i wsparciem. Aktualne oferty są tutaj dla Ciebie – wybierz najlepszą i pracuj legalnie u sprawdzonego pracodawcy!

  Interesuje Cię konkretna rekrutacja i lokalizacja? Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Zadzwoń! A jeśli nie masz pytań, to oczekujemy Twojej wiadomości ze zgłoszeniem! Pamiętaj, że wysyłając e-mail na nasz adres, musisz dołączyć formułkę „wyrażam zgodę…” dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Jeśli pasuje Ci data rozpoczęcia pracy i jej miejsce, to szybko załatwimy formalności!

  NewsletterChcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami? Zapisz się już dziś!
  
  O firmie

  Help to prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia, gwarantująca pracę dla opiekunek osób starszych na terenie Niemiec i Luksemburga.

  Certyfikat

  Dane kontaktowe Agencja pracy opiekunek Help Care Sp. z o.o.
   NIP 9671425671