Oferty pracy

Opiekunka do Pani
01-05-2017
NR OFERTY: 2084

Podopieczna: 82lat, 92kg, 170cm

Dolegliwości:

– pani ma początki demencji,

– cukrzycę,

– inkontynencję,

– pani jest po udarze,

– ma raka,

– podopieczna ma lekkie problemy ze wzrokiem,

– pani zapomina się,

– podopieczna ma problemy z poruszaniem się.

Obowiązki:

– pomoc przy higienie ciała,

– pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu.

– pomoc w prowadzeniu gosp. domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy),

– dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej,

– zmiana pielucho-majtek u pani.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),

– cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

– wiek opiekunki: 40-60 lat,

– opiekunka może być osobą paląca, ale na zewnątrz,

– prawo jazdy.

Oferujemy:

–  legalną pracę w Niemczech,

– wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,

– wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,

– indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,

– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,

– organizację podróży i zakup biletów,

– własny pokój, tv w pokoju,

– dostęp do Internet- u zostanie podłączony.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego