Oferty pracy

Seniorka w Bielefeld – opieka nad osobą starszą od zaraz

od zaraz

NR OFERTY: 5687

Miejscowość: 33719 Bielefeld

Start: od zaraz

Podopieczna, 74 lata,  62 kg, 162 cm

Dolegliwości:

– osoba po udarze,

– inkontynencja,

– osoba cewnikowana,

– trudności w poruszaniu się,

– starsza pani wymaga najczęściej pomocy opiekunki podczas poruszania się,

– podopieczna porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego,

– konieczne jest wsparcie łóżko – wózek inwalidzki,

– wchodzenie po schodach nie jest możliwe,

– bezwład lewej strony ciała,

– prawdopodobnie do podopiecznej będzie przychodził personel medyczny,

– częściowe trudności z mówieniem i z widzeniem,

– podopieczna nosi okulary,

– osoba świadoma,

– starsza pani korzysta z toalety przy pomocy opiekunki,

– wymagane jest wsparcie w utrzymaniu higieny ciała,

– konieczna pomoc podczas ubierania się i rozbierania,

– podopieczna z reguły spokojnie przesypia noce,

– podopieczna samodzielnie je i pije (należy jej rozdrobnić jedzenie).

Podopieczna mieszka w mieście w domu jednorodzinnym w pobliżu centrum. Do dyspozycji będzie ogród i taras. W pobliżu podopiecznej mieszka syn. Starsza pani lubi w wolnym czasie przebywać na zewnątrz i czytać. Preferowana jest opiekunka w wieku powyżej 20 lat z dobrą lub komunikatywną znajomością niemieckiego i z doświadczeniem w pracy w opiece. Chętnie pani z prawem jazdy. Mile widziana jest pani miła i serdeczna, gotowa do samodzielnej pracy. Opiekunka, która umie dobrze gotować. Może być opiekun. W przypadku osoby palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz. Rodzinie zależy, aby opiekunka przede wszystkim wspomagała podopieczną w codziennych czynnościach. Możliwe będzie częściowe wsparcie ze strony syna. Rodzina lubi zwierzęta – jest możliwość przyjazdu opiekunki z psem.

Obowiązki:

– prowadzenie domu,

– pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

– pranie / prasowanie,

– robienie zakupów,

– gotowanie,

– dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

– oddzielny pokój,

– oddzielna łazienka,

– możliwość skorzystania z internetu,

– możliwość skorzystania z telefonu,

– zakup biletów.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego