Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Mężczyzna 96 lat, Badenia-Wirtembergia, od 27.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

75210

Keltern

-Dietlingen,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 69053
Poszukujemy:

zaczepionej niepalącej opiekunki + prawo jazdy z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

27/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 96 lat, 178 cm, 100 kg
- częściowo mobilny (wózek i laska)
- miewa zawroty głowy i bywa osłabiony
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorem dotychczas opiekowała się jego żona, jednak z racji na podeszły wiek, poprosiła nas o pomoc. Pani nie wymaga opieki i jest samodzielna. Do opieki w tym miejscu jest pan, który sam wstaje, samodzielnie korzysta z toalety i wiele czynności potrafi wykonać sam, jednak często korzysta z wózka i bywa osłabiony. Senior korzysta z toalety i sam zmienia sobie wkładki, które nosi dla higieny. Noce są spokojne, pan przesypia.

To serdeczny, spokojny senior. W przeszłości prowadził sporą firmę produkującą części do maszyn. W tym miejscu potrzebne jest wsparcie seniorowi, odciążenie jego żony, przypomnienie mu, kiedy należy wziąć lekarstwa, drobne prace domowe oraz towarzystwo i rozmowy. To miasteczko niedaleko Pforzheim i Karlsruhe w pięknej okolicy nad Renem. Dom jednorodzinny z ogrodem, do sklepu 10 min na pieszo.

W to miejsce szukamy dobrej opiekunki na poziomie z dobrą znajomością j. niemieckiego i prawem jazdy. Koniecznie opiekunka niepaląca i zaszczepiona.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet
- auto

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1650€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu lub więcej. Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego