Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani do mobilnego samotnego seniora mieszkającego w Bremen, od 28 stycznia 2023r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

28329

Bremen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 71220
Poszukujemy:

Opiekunki z prawem jazdy, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

28/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 84lata, 93kg, 172cm
Dolegliwości:
- początki demencji i zapominalski
- mobilny
- zaburzenia rytmu serca
- marskość wątroby i cukrzyca
Senior ma za sobą długi pobyt w szpitalu, jest trochę osłabiony ale bardzo świadomy i chętny do współpracy. Pan cierpi na marskość wątroby, nie może przyjmować niektórych lekarstw, aby nie osłabiać stanu wątroby. Mimo to, czasem dochodzi do stanu zapalnego i zbiera mu się woda w brzuchu. W szpitalu miał ostatnio wykonaną punkcję i woda zeszła. To mobilny senior, jest samodzielny i choć wymaga wsparcia, chce być jak najdłużej niezależny. Sam wstaje, sam wchodzi po schodach. Ma cukrzycę i trzy razy dziennie wspiera go personel medyczny podając insulinę. Pan nie jest na diecie, ale należy mieć "oko" na to co je, nie wolno mu za dużo słodkiego oraz niewskazane są tłuste potrawy. Pan korzysta z toalety, stara się samodzielnie umyć i ubrać, noce są zazwyczaj spokojne w tym miejscu.
To zaradny, inteligentny i rezolutny senior. Typ "managera", w przeszłości prowadził dużą firmę na terenie Bremen, obecnie firmą zajmują się jego synowie. Jest zdecydowany w podejmowaniu decyzji, stanowczy i konkretny. Lubi towarzystwo, chętnie rozmawia, lubi decydować, ma gest i wie, co to poczucie humoru. Lubi dowcipy, żarty, jest dowcipny i potrafi być zabawny. Obecnie spędza sporo czasu przed telewizorem, prowadzi spokojny tryb życia.

Dodatkowe informacje:

To ładny dom jednorodzinny z ogrodem w centrum miasta Bremen. Dla opiekunki będzie sporo miejsca - osobne piętro domu, własna łazienka, internet syn podłączy. Rower i auto są na miejscu. Działkę obok mieszka syn, który poprosił nas o pomoc dla ojca.
W to miejsce potrzebujemy dobrej gospodyni, która zrobi pranie, ugotuje obiad, opiekunki z poczuciem humoru, rezolutnej, która będzie wiedziała, jak czasami seniora należy "przekręcić" na swoje, jak go sprytnie podejść, aby przeforsować pewne rzeczy. Ważne jest prawo jazdy, ponieważ auto jest do dyspozycji i czasem należy pojechać do miasta, zawieźć seniora w odwiedziny do jego żony, która od lat przebywa w domu seniora, odebrać leki z apteki. To spokojne miejsce, bardzo dobre warunki. Ważne jest, aby opiekunka umiała dobrze gotować, bo senior jest cukrzykiem i nie je wszystkiego, a przede wszystkim nie z proszku i puszek. Musi mieć świeże jedzenie, dobre i zdrowe produkty.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne piętro domu
- osobna łazienka
- internet i auto
- rower
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego