Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Doświadczona opiekunka do samotnego seniora w centrum miasta, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91054

Erlangen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 77053
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

po kilku lekkich wylewach & mobilny & rolator
demencja & inkontynencja
cukrzyca (tabletki)
podwyższone ciśnienie krwi
wrażliwa i przesuszona skóra & zalecane kremowanie

Dodatkowe informacje:

o niełatwny z charakteru senior. Ma narcystyczne usposobienie, trochę hipochondryk. Lubi, kiedy przyznaje mu się rację, lubi komplementy, jest przekonany, że jest najmądrzejczy. Najważniejszym zadaniem opiekunki w tym miejscu będzie przyznawanie seniorowi racji i chwalenie go za czynności, które potrafi wykonać samodzielnie. Wtedy jest bardzo zadowolony z siebie. 

Nie toleruje mężczyzn opiekunów, dlatego w grę wchodzi jedynie kobieta opiekunka. Nie lubi kolczyków w nosie, opiekunek z dużym, widocznym tatuażem i z długimi paznokciami. W tym miejscu powinna znaleźć się stabilna opiekunka, która ma doświadczenie, jest czysta, dobrze mówi po niemiecku.

Senior jest obecnie w szpitalu, jest coraz bardziej mobilny i wkrótce będzie gotowy do wypisu. O pomoc zwróciła się do nas córka, która mieszka w tej samej miejscowości, jednak w innej części miasta. Senior jest wspierany przez personel medyczny. Pan korzysta z toalety, dla higieny nosi pieluchomajtki. Korzysta z butelki na mocz. Należy zwrócić uwagę i zająć go za dnia, aby nie spał, ponieważ wówczas będzie miał trudności z zaśnięciem w nocy.

To niełatwy senior. Córka opisuje go jako "narcyza", hipochondryka. Bardzo lubi komplementy, wówczas jest zadowolony. To germanista z wykształcenia, ma tytuł doktora, pracował na uniwersytecie. Co do planu dnia, jedzenia, spacerów - należy to omawiać z seniorem, on powie co lubi i na co ma ochotę. Senior potrafi być miły, ma gest, jest towarzyski.

To miasto na Bawarii, senior mieszka w mieszkaniu z balkonem. Dla opiekunki jest ładny pokój, internet w całym mieszkaniu. Do sklepu 2 min na pieszo, wszędzie jest blisko.

W to miejsce potrzebna nam opiekunka wyrozumiała, z doświadczeniem, stabilna emocjonalnie. Ważne, aby mówić dość dobrze po niemiecku. Potrzebna osoba czysta, zadbana i koniecznie niepaląca.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet
zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego