Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 63, 40547 Düsseldorf, od 22.09. Niemcy

Wyjazd: 2 mesiące
Miejscowość:

40547

sseldorf

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1550NR OFERTY: 68787
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/09/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 63 lata, 180 cm, 65 kg

Dodatkowe informacje:

Podopieczna jest samotna, osłabiona po pobycie w szpitalu i rehabilitacjach. Starsza Pani jest po operacji, ponieważ miała wypadek, spadła z konia. Podczas upadku złamała nogę, rękę oraz obojczyk. Lewa część ciała jest bardzo obolała. Podopieczna nie może teraz samodzielnie chodzić, korzysta z wózka inwalidzkiego. Starsza pani potrzebuje całkowitej pomocy przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała, przy toalecie oraz przy ubieraniu i rozbieraniu. Również potrzebuje pomocy przy pokrojeniu posiłków. W łóżku musi być przekładana, ponieważ sama nie da rady. Transfer z łóżka na wózek odbywa się dwa razy dziennie. Noce przesypia ale może się zdarzyć, że poprosi o pomoc w celu skorzystania z toalety.

Podopieczna jest bardzo spokojna, cicha. Jest miłośniczką przyrody oraz zwierząt, a w szczególności koni. Przed wypadkiem jeżdziła codziennie konno. W wolnej chwili zagłębia się w książkach.

Podopieczna mieszka sama w dużym mieszkaniu. Regularnie przychodzi pomoc domowa. Do sklepu można dojechać rowerem lub samochodem. Do starszej pani przychodzą raz w tygodniu goście.
Kobieta posiada psa, z którym należy 3 razy dziennie wychodzić na spacer.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- oddzielna łazienka
- dostęp do internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego