Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 80 lat, 70435 Stuttgart, od 25.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

70435

Stuttgart

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 68788
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

25/09/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 80lat, 175cm, 110kg
Dolegliwości:
- częściowo mobilna (rolator & dużo czasu leżała w łóżku w szpitalu)
- słabo widzi
- cukrzyca insulinowa
- reumatyzm

Dodatkowe informacje:

Seniorka ma za sobą pobyt w szpitalu, jest lekko osłabiona. Pani jest mobilna, porusza się z pomocą rolatora, należy podać jej ręke podczas wstawania. Do pomocy przychodzi personel medyczny, który podaje insulinę. Pani słabo widzi, miewa zaburzenia rytmu serca. Noce przed szpitalem były spokojne, seniorka rzadko wstawała w nocy. Obecnie dla higieny nosi pieluchomajtki. W planie jest, aby do domu przychodził fizjoterapeuta i pracował nad szybkim powrotem do sił.

To sympatyczna, towarzyska i komunikatywna pani. Z zawodu sekretarka, ułożona i dobrze zorganizowana. Jej hobby to tenis, kanały sporotowe, wycieczki i odwiedziny znajomych. W przeszłości była bardzo aktywna i uprawiała dużo sportu. Obecnie jest otyła i jej głównym problemem jest cukrzyca i reumatyzm. Seniorka kolekcjonuje lalki, lubi lalki porcelanowe, interesuje się też teatrem i sztuką. W to miejsce szukamy dobrej i sprawdzonej opiekunki, która umie mówić po niemiecku. Koniecznie osoba niepaląca. Jeśli opiekunka miałaby prawo jazdy - auto jest do dyspozycji. Osobą do kontaktu jest syn, który mieszka w innej dzielnicy Stuttgartu i odwiedza mamę.

To spore mieszkanie z ogrodem niedaleko centrum. Wszędzie jest niedaleko, blisko sklepy. Do dyspozycji auto & rower. Zaraz obok przystanek metra.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- auto & rower
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego