Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 80 lat i mężczyzna 73 lata, Szlezwik-Holsztyn, od 21.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

25355

Barmstedt

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69301
Poszukujemy:

zaszczepionej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

21/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 80 lat, 50 kg, 160 cm
- mobilna i wspiera się rolatorem
- osteoporoza
- ogólny stan zdrowia dobry

Podopieczny: 73 lata, 99 kg, 175 cm
- mobilny i wspiera się rolatorem
- nietrzymanie moczu
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Oboje seniorzy są mobilny, ich stan zdrowia jest dobry. Noce są spokojne, nawet jeśli muszą wstać do toalety, idą samodzielnie. Senior jak ma słabszy dzień, za dnia siada w wózku, bo jest mu wygodniej. To spokojne miejsce, seniorowi wszystko pasuje, zawsze jest zadowolony. Seniorka czasem bywa smutna lub zdenerwowana na siebie, ponieważ nie jest już tak samodzielna, jak kiedyś i potrzebuje pomocy. Senior bardzo chętnie gotował w przeszłości, dlatego ważne jest, aby opiekunka umiała dzielić obowiązki i pozwalała mu kroić lub obrać warzywa lub wykonać drobne prace. Podobnie seniorka - ważne jest, aby mogła część czynności wykonać w domu: złożyć pranie lub powycierać naczynia.

Seniorka bardzo lubi chodzić na zakupy. Ważne jest, aby opiekunka jej towarzyszyła. Ona wówczas wolno idzie z rolatorem po drobne rzeczy do supermarketu, których brakuje w domu. To jej hobby, zazwyczaj 3 - 4 razy w tygodniu robi sobie taki spacer. Hobby seniora to czytanie gazet. Oboje seniorzy są świadomi, żadne z nich nie ma demencji, dlatego ważne jest, aby opiekunka nie traktowała ich jak dzieci. Oni lubią być traktowani na zasadzie "partnerstwa". Nie chcą niani. 

To dom z ogrodem podzielony na części w malowniczym mieście niedaleko Hamburga nad rzeką Łabą: na dole mieszkają seniorzy, na górze jest mieszkanie opiekunki. Do dyspozycji jest rower, wszędzie jest blisko. Do kontakt jest bardzo sympatyczna córka, oraz syn - oboje mieszkają w okolicy.

W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej i potrafiącej pracować w teamie opiekunki. Koniecznie osoba niepaląca w to miejsce, ponieważ nikt nie pali w rodzinie i dym przeszkadzałby w mieszkaniu. Tylko osoby zaszczepione.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne mieszkanie na piętrze
- internet
- rower

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1600€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego