Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 80 lat i mężczyzna 82 lata, Nadrenia Północna-Westfalia, od około 07.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

32339

Espelkamp

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 69278
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki (+ prawo jazdy) z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

07/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 82 lata, 72 kg, 174 cm
- demencja
- mobilny, wspiera się laską
- od czasu do czasu może obudzić się raz w nocy, zazwyczaj radzi sobie sam 

Podopieczna: 80 lat, 46 kg, 163 cm
- początki demencji, bywa zapominalska
- mobilna
- spokojne noce

Dodatkowe informacje:

Senior cierpi na demencję i jest wspierany raz w tygodniu przez personel medyczny. To cichy, spokojny człowiek. Z zawodu urzędnik, znany i lubiany w okolicy.

Seniorka dotychczas opiekowała się mężem, jednak robi się coraz bardziej zapominalska. Stan zdrowia pani jest bardzo dobry i dużej mierze pozostaje samodzielna. Jest komunikatywna i towarzyska. Z zawodu jest asystentką lekarza. W przeszłości chętnie podróżowała, zajmowała się ogrodem i dziećmi. Obecnie dowożono w to miejsce gotowe jedzenie, które pani zamawiała z restauracji. Rodzina wolałaby jednak, aby opiekunka gotowała, aby jedzenie było świeże i zdrowe.

To mniejsza miejscowość, dom jednorodzinny z ogrodem. Zaraz obok mieszkają synowie i są osobami do kontaktu. Do sklepu są 4 min drogi autem, 10 min rowerem. Dla opiekuna lub opiekunki jest auto dyspozycji. To spory dom i dużo miejsca dla opiekuna: ładny, duży pokój, osobna łazienka, TV i darmowe połączenia do polski. Do dyspozycji rower i auto. Czas wolny to dwie godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu. 

W to miejsce szukamy niepalącej opiekunki z prawem jazdy i dobrym j. niemieckim. Najlepiej rodzinna osoba, która lubi przebywać z osobami starszymi. Osoba nietowarzyska i pozostawiająca seniorów samych nie sprawdzi się w tym miejscu. Działkę obok swój dom ma jeden z synów, drugi zajmuje górne piętro domu. Oboje doglądają rodziców. Zależy nam w tym miejscu na osobie z wysokim poziomem kultury. Termin rozpoczęcia jest do ustalenia.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet
- auto i rower

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1500€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego