Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 84 lata, Hamburg, 18.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

21149

Hamburg

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 69349
Poszukujemy:

zaszczepionej opiekunki (prawo jazdy) z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

18/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 84 lata, 52 kg, 160 cm
- demencja
- artroza i reumatyzm
- mobilna - wspiera się laską i rolatorem
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest mobilna, jej stan zdrowia jest dość dobry, jednak pani ma demencję i coraz częściej zapomina. Jest wspierana dwa razy dziennie przez personel medyczny, który podaje lekarstwa. Noce są zazwyczaj spokojne, jedynie czasem może wstać do toalety.

To pełna energii, twardo stąpająca po ziemi, towarzyska seniorka z "charakterkiem". Czasem lubi stać w centrum zainteresowania. Lubi komplementy i uwielbia towarzystwo. Uwielbia zwierzęta, kwiaty, wycieczki, chętnie spędza czas w ogrodzie, lubi dzieci. Da się lubić, zna się na żartach i chętnie się śmieje.

To piękne miasto - Hamburg, ładny dom jednorodzinny z ogrodem na obrzeżach. Seniorka ma córkę, która mieszka w innej dzielnicy miasta i odwiedza mamę. Odwiedza ją też przyjaciółka z lat szkolnych, seniorka bardzo lubi rozmowy przy kawie lub herbacie. Z racji tego, że dom jest na przedmieściach Hamburga, potrzebna jest w to miejsce opiekunka z prawem jazdy, która pojedzie na zakupy lub zabierze seniorkę na kawę. Do sklepu autem jest 5 min, rowerem 10 min.

Dla opiekunki będzie sporo miejsca - osobne mieszkanie na dole domu - duży pokój, osobna łazienka, kuchnia, wyjście na taras. Czas wolny to 2 godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu. Pani jest wspierana przez opiekunkę środowiskową, która spędza z nią czas, gra w gry, robi ćwiczenia na koncentrację.

Warunki mieszkaniowe:

- osobne mieszkanie na dole domu
- oddzielna łazienka
- internet
- rower i auto 

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1500€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego