Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 84 lata i mężczyzna 84 lata, Dolna Saksonia, od 08.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

21395

Tespe

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69282
Poszukujemy:

opiekunki lub opiekuna z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

08/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 84 lata, 47 kg, 167 cm
- choroba Parkinsona
- po wylewie
- sonda PEG
- osoba cewnikowana

Podopieczny: 84 lata, 75 kg, 172 cm
- mobilny i wspiera się laską
- osteoporoza
- zaburzenia rytmu serca
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka ma posuniętą chorobę Parkinsona i dlatego zmiksowany pokarm i rozdrobnione lekarstwa podawane są przez sondę. Pani jest wspierana przez personel medyczny, który odwiedza ją dwa razy dziennie. Personel kąpie i wydziela lekarstwa, opróżnia woreczek na mocz. Pani pomaga podczas wstawania, należy podać jej ręce lub stanąć blisko aby mogła położyć ramiona wokół szyi opiekunki. Pani ma bardzo słabe nogi, dlatego wstawanie sprawia jej trudność. Z powodu choroby Parkinsona trudno jej zapiąć guzik lub chwytać przedmioty dłońmi lub palcami. Przełykanie pokarmu i mówienie również sprawiają trudność, dlatego seniorka mówi niewyraźnie lub odpowiada: "tak", "nie". Jest jednak całkowicie świadoma i bardzo się cieszy, jeśli ktoś chce spędzić z nią czas, posiedzieć obok lub pokazać zdjęcia lub filmy na laptopie. Ta pani jest "nowoczesna" i interesuje się techniką i komputerami. W przeszłości bardzo lubiła pracować na laptopie. Seniorka waży jedynie 47 kg. Noce w tym miejscu są spokojne, pani przesypia.

To spokojna, cicha, wdzięczna osoba. W przeszłości prowadziła firmę. Interesuje się kulturą, lubiła sztukę i teatr, chętnie oglądała mecze. Lubiła sport i aktywny tryb życia.


Senior jest mobilny, jego stan zdrowia jest dobry. Pan jeździ autem, dobrze się czuje. Przeszedł operację biodra, jednak czuje się dobrze i większość czynności przy sobie wykonuje samodzielnie. Pan jest wspierany przez personel medyczny, który codziennie przyjeżdża, aby założyć rajstopy uciskowe.

To komunikatywny, serdeczny senior, który w przeszłości prowadził firmę wraz z żoną. Lubił naturę i sport, do dziś chętnie chodzi na spacery. Lubi spędzać czas w ogrodzie.

To miejscowość niedaleko Hamburga, dom jednorodzinny z ogrodem. Do sklepu jest 8 min drogi na pieszo. Dla opiekunki będzie sporo miejsca - osobny pokój i łazienka, czas wolny to 2 godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu. Do dyspozycji są auto i rower. W to miejsce szukamy opiekunki lub opiekunka, przy czy preferowana jest kobieta. Do dyspozycji jest auto z automatyczną skrzynią biegów, więc dobrze będzie jeśli opiekunka będzie miała prawo jazdy. Ważne, aby osoba, która przyjedzie w to miejsce była doświadczona, sprawdzona i mówiła dobrze komunikatywnie po niemiecku. To dobra i znana rodzina. Tutaj potrzebna rzetelna opiekunka, na której można polegać.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- auto i rower

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1600€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego