Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 85 lat i mężczyzna 84 lata, Badenia-Wirtembergia, od 19.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

71364

Winnenden

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 69281
Poszukujemy:

niepalącej i zaszczepionej opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

19/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 85 lat, 150 cm, 60 kg
- demencja

Podopieczny: 84 lata, 165 cm, 75 kg
- Parkinson
- uszkodzenie krążka międzykręgowego
- rak skóry w okolicach głowy

Dodatkowe informacje:

Seniorka cierpi na osłabienie starcze, porusza się samodzielnie przy lasce do chodzenia, sama wstaje. Starsza pani ze względu na częściową inkontynencję na co dzień korzysta z wkładek higienicznych. Podopieczna posiada łóżko pielęgnacyjne. Mimo swojego wieku jest dosyć samodzielna. Sama się przebiera oraz dba o higienę ciała, potrzebuje trochę wsparcia przy kąpieli. Pani może się obudzić raz w nocy.

Podopieczna jest bardzo serdeczna i radosna. Bardzo lubi robótki ręczne oraz pieczenie i gotowanie. Przy lekkiej pomocy opiekunki może gotować. Seniorka chętnie wychodzi na spacery.

Senior jest osłabiony, na co dzień korzysta z wózka inwalidzkiego lub rollatora i nosi buty ortopedyczne. Podopieczny posiada łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe i krzesło pod prysznic. Ze względu na częściową inkontynencję używa pampersów i/lub wkładek higienicznych. Starszy pan korzysta również z butelki na mocz. Podopieczny może się raz w nocy obudzić i będzie potrzebować pomocy opiekunki. Seniorowi należy pomóc przy kąpieli, toalecie oraz ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczny jest bardzo serdeczny i radosny, jest spokojny. Bardzo lubi grać w gry planszowe oraz w karty.

Małżeństwo mieszka w domu wielorodzinnym w miasteczku położonym ok. 20 km od Stuttgart. Seniorzy mieszkają w spokojnej okolicy, do sklepu można dojść w ok. 10 min na pieszo. W tym samym budynku, w oddzielnym mieszkaniu mieszka syn.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- dostęp do internetu

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1650€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego