Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 85 lat, Nadrenia Północna-Westfalia, od 16.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

50226

Frechen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1450NR OFERTY: 69280
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

16/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 85 lat, 67 kg, 165 cm
- po wylewie sprzed kilku lat
- początki demencji, zapominalska
- wózek inwalidzki, głównie leżąca

Dodatkowe informacje:

Seniorka czas spędza głównie w łóżku, dużo śpi lub leży. Wymaga pomocy podczas wstawania, jest po wylewie. Seniorka przemieszka się z pomocą wózka inwalidzkiego. 3 razy w tygodniu wspiera ją personel medyczny - myje oraz podaje lekarstwa. Pani korzysta z pieluchomajtek, samodzielnie je i pije. Noce w tym miejscu są spokojne. To spokojna, wrażliwa osoba. Lubi towarzystwo, współpracuje. W przeszłości pracowała jako sekretarka. Pani mieszka z mężem, który ma się dobrze i większość czynności wykonuje samodzielnie, jest mobilny.

W to miejsce szukamy doświadczonej, serdecznej opiekunki, która ma siłę, aby pomóc usiąść lub wstać seniorce. Język wystarczy komunikatywny, ważne, aby opiekunka przejęła obowiązki domowe, ugotowała dla seniorów dobry obiad, zrobiła pranie. To skromni, dobrzy ludzie. Ważne jest, aby opiekunka wychodziła codziennie na spacer z seniorką w wózku.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem, teren jest podmiejski niedaleko Kolonii. Sklepy są oddalone 15 min drogi pieszo. Do kontaktu jest córka, która mieszka w okolicy. Dla opiekunki jest sporo miejsca - osobny pokój, oddzielna łazienka.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1450€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego