Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 87 lat, Bamberg, od 13.01.2022 lub później Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

96049

Bamberg

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 69347
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

13/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 87 lat, 170 cm, 70 kg
- początek demencji

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest mobilna przy rollatorze, ogólny stan zdrowia jest dobry. Podopieczna potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu oraz przy ubieraniu i rozbieraniu. Starsza pani sama dba o higienę i samodzielnie się kąpie. Noce zazwyczaj przesypia, najwyżej może się raz obudzić. Seniorka regularnie uczęszcza na fizjoterapie. Codziennie rano przychodzi opieka medyczna, aby podać lekarstwa. 

Podopieczna jest bardzo spokojna, bywa zamknięta w sobie i ceni sobie prywatność. Opiekunka powinna być wyrozumiała i zostawić seniorkę, gdy tego będzie chciała. Seniorka jest z zawodu lekarzem. Interesuje się przyrodą, polityką oraz kulturą. Swój czas chętnie spędza w ogrodzie, ogląda telewizję lub słucha muzyki klasycznej. Seniorka jest bardzo rodzinną osobą.

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do sklepu jest ok. 20 min na pieszo. Można dojechać komunikacją miejską.

W to miejsce szukamy ciepłej, pomocnej i wyrozumiałej opiekunki z dobrą znajomością j. niemieckiego. Przerwa wynosi ok. 2-3 godziny dziennie.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- dostęp do internetu

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1450€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego