Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 88 lat, Bawaria, od 07.11.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

94508

Sch

öllnach,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1450NR OFERTY: 69091
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

07/11/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 88 lat, 150 cm, 54 kg
- demencja
- nadciśnienie

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest ograniczona mobilnie, ponieważ złamała kręg podczas upadku i przeszła operację. Może chodzić przy rollatorze, z wózka inwalidzkiego korzysta na spacerach. Podopiecznej należy przypominać o przyjmowaniu leków, między innymi bierze lekarstwa na rozrzedzenie krwi. Demencja bywa bardzo zróżnicowana, na przemian bardziej zdezorientowana w zależności od dnia. Seniorka posiada łóżko pielęgnacyjne oraz krzesełko toaletowe, z którego korzysta sama w nocy. W nocy korzysta również z podkładów lub pampersów. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała, toalecie oraz przy przebieraniu. Seniorka kładzie się spać około godz. 19:00-20:00 i wstaje o 8:00 rano.

Seniorka mieszka w swoim własnym mieszkaniu na parterze w rodzinnym, pełnoetatowym gospodarstwie rolnym. W domu seniorki są jeszcze 2 mieszkania wakacyjne. Do Wielkanocy opiekunka może zajmować jedno z mieszkań wakacyjnych. Od Świąt Wielkanocnych dla opiekunki będzie dostępny pokój w domu seniorki, ponieważ mieszkania wakacyjne będą wtedy wynajmowane.  Na gospodarstwie mieszkają syn z bratową oraz wnuk z żoną (wkrótce prawnuk). W okresie świątecznym rodziny przebywają tam w charakterze gości, opiekunka nie powinna mieć z tym problemu. Seniorka bardzo lubi mieć odwiedziny przez rodzinę lub przyjaciół. W gospodarstwie są koty, kury, króliki, krowy i kucyki. Ponieważ do sklepu jest dosyć daleko, przeszło 20 min pieszo, to rodzina jeździ na zakupy. Opiekunka może jeździć razem z rodziną. Codziennie dla opiekunki co najmniej 2 godziny czasu wolnego bez wołania (w tym czasie seniorka może pozostawać sama) oraz dodatkowy czas wolny uzgodniony z rodziną. Na to miejsce szukamy opiekunki, która jest rodzinna, towarzyska i która czuje się dobrze na wsi.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój lub mieszkanie
- dostęp do internetu

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1450€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu lub więcej. Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu. Wsparcie koordynatora 24/7.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego