Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 90 lat, Badenia-Wirtembergia, od 30.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

71229

Leonberg

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69069
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 90 lat, 161 cm, 55 kg
- zaawansowana demencja
- niewydolność serca
- częściowa inkontynencja (pampersy, podkłady)

Dodatkowe informacje:

Podopieczna cierpi na osłabienie starcze, chodzi przy lasce lub rollatorze, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Seniorka korzysta z krzesełka toaletowego. Podopieczna budzi się dwa/trzy razy w nocy. Seniorka potrzebuje wsparcia przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała, toalecie, wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu oraz przy pokrojeniu posiłków.
Podopieczna jest bardzo serdeczna, miła i spokojna. Największą pasją kobiety to książki, dawniej pracowała w księgarni. Oprócz tego interesuje się sztuką, teatrem, chętnie wychodzi na spacery lub spotyka się z przyjaciółmi.

Seniorka mieszka razem z mężem (89 lat), który jest niewidomy ale jest samodzielny i nie potrzebuje pomocy. Podopieczny zna mieszkanie na pamięć i potrafi się w nim poruszać. Seniorzy lubią, gdy ktoś im na co dzień czyta (książki, gazety, poczta), dlatego opiekunka musi znać dobrze j. niemiecki. Małżeństwo jest wspierane przez pomoc domową oraz sekretarkę. Podopieczna chodzi od poniedziałku do piątku do domu dziennej opieki (do godz. 16.00)- należy ją tam zawieźć taksówką. Podopieczna chętnie gotuje, chciałaby pomagać opiekunce.

Małżeństwo mieszka w mieszkaniu na drugim piętrze, jest winda. Seniorzy przeważnie śpią do 9.00/9.30, w weekendy nawet dłużej.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- dostęp do internetu

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1600€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu lub więcej. Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu. Wsparcie koordynatora 24/7.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego