Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 91 lat, Badenia-Wirtembergia, od 02.11.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

79761

Waldshut

-Tiengen,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1450NR OFERTY: 69013
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

02/11/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna 91 lat, 65 kg, 168 cm
- demencja
- mobilna, wspiera się rolatorem
- niskotłuszczowa dieta 
- może obudzić się dwa razy w nocy, w celu skorzystania z toalety

Dodatkowe informacje:

Seniorka, która od zawsze jest związana z rodziną i domem, od pewnego czasu przebywa w domu seniora i jest tam bardzo nieszczęśliwa. Jej marzeniem jest wrócić do domu. Syn i córka bardzo chcą zabrać ją do domu, dlatego zwrócili się do nas o pomoc. Seniorka w przeszłości zajmowała się domem i dziećmi, lubiła piec i gotować. Obecnie ma demencję, zapomina, ale jej stan zdrowia jest dobry. Czynność, którą lubi i chętnie wykonuje to układanie puzzli.

To mniejsza miejscowość przy samej granicy ze Szwajcarią, przepiękna okolica nad Renem, blisko do Koblencji. To dom jednorodzinny z ogrodem, seniorka mieszka sama, do sklepu 15 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest rower, blisko jest przystanek autobusowy, skąd autobus zabiera do miasteczka. Syn i córka są bardzo zaangażowani, mieszkają w pobliżu, pomogą w zakupach lub zamówią catering. 

W to miejsce szukamy serdecznej i dobrej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim, która zajmie się domem, wstanie do seniorki w nocy, aby pomóc jej dojść do toalety, która lubi towarzystwo, chętnie spędza czas na spacerach. To spokojne miejsce dla spokojnej opiekunki.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój i telewizor 
- rower
- internet

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1450€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu lub więcej. Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego