Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 91 lat, Nadrenia Pn-Westfalia, od 25.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

50769

Kolonia

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1350NR OFERTY: 68967
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

25/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 91 lat, 60 kg, 160 cm
- demencja
- astma
- mobilna, wspiera się rolatorem
- może obudzić się raz w nocy, w celu skorzystania z toalety

Dodatkowe informacje:

Seniorka cierpi na demencję, ale jest mobilna i jej stan zdrowia jest doby. Pani jest wesoła, ma poczucie humoru i lubi żarty. Chętnie współpracuje, nie stawia oporu i łatwo jej "przewodzić". W przeszłości pracowała w biurze w firmie swojego męża. Obecnie chętnie spędza czas w ogrodzie, lubi spacery. Kiedyś sporo podróżowała, uwielbiała muzykę i taniec.

To duże miasto - Kolonia, duże mieszkanie z ogrodem. Do sklepu jest 15 min drogi na pieszo, do dyspozycji jest też auto i rower. Seniorka spędza jeden dzień w tygodniu w ośrodku dziennej opieki, gdzie chodzi do grupy seniorów z demencją na zajęcia terapeutyczne. Do pomocy raz w tygodniu jest pani od sprzątania. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie + 1 wolny dzień w tygodniu. Do kontaktu jest sympatyczna córka, która mieszka obok i będzie wsparciem dla opiekunki oraz zapewni czas wolny. To córka dotychczas opiekowała się mamą, jednak teraz poprosiła nas o pomoc. W to miejsce szukamy opiekunki z dobrym j. niemieckim, która lubi towarzystwo i umie pracować samodzielnie. To dobre miejsce, sporo czasu wolnego i ładna okolica.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- auto
- internet

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1350€ / miesiąc, wyjazd na 6 tygodniu lub więcej. Przy pobycie 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego