Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 95 lat, Badenia-Wirtembergia, od 20.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

89194

Schn

ürpflingen,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1450



NR OFERTY: 68966
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 95 lat, 160 cm, 63 kg
- demencja
- osteoporoza
- inkontynencja - pani używa podkładów i pampersów
- słaby słuch

Dodatkowe informacje:

Seniorka ma demencję, ale rozpoznaje wszystkich bliskich, jest przyjacielska, nikomu nie wadzi. Porusza się o lasce lub przy rolatorze, potrzebuje lekkiego wsparcia przy wstawaniu. Seniorka spędza dużo czasu w łóżku. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu, utrzymaniu higieny ciała oraz nakładania kremu. Sporadycznie może obudzić się w nocy. W wolnym czasie lubi czytać książki i gazety. Jest samodzielna, nie wymaga i nie chce, żeby ciągle ktoś z nią siedział i zajmował, lubi pobyć sama. Raz w tygodniu seniorka chodzi do domu seniora, wówczas opiekunka ma cały dzień dla siebie.
Pani mieszka sama w domu z ogrodem. Dom jest starszy, nie jest nowocześnie umeblowany, w domu jest ogrzewanie na piec olejowy. Jest to spokojna, sielska okolica. Rodzina mieszka niedaleko. Robienie zakupów należy do obowiązków opiekunki, w których chętnie pomoże również rodzina. Raz w tygodniu można jechać wspólnie na zakupy.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet, TV

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1450€ / miesiąc, wyjazd na 6 tygodniu lub więcej. Przy pobycie 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego