Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Kobieta 98 lat, Nadrenia Pn-Westfalia, od 13.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

42115

Wuppertal

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1450NR OFERTY: 68926
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

13/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna 98 lat, 60 kg, 170 cm
- demencja
- mobilna, wspiera się rolatorem
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest samotna, nie ma dzieci, ani męża. Pani dotychczas mieszkała sama, jeździła autem do 96-roku życia, uwielbiała wycieczki, spacery, przyjęcia. To bardzo dobrze wykształcona i obyta osoba. Jest znana w okolicy, pracowała na uniwersytecie i prowadziła badania w dziedzinie chemii - ma tytuł doktora. Jest elegancka i mieszka w pięknej willi w nowoczesnej dzielnicy miasta. Osobą do kontaktu jest siostrzeniec, który prowadzi kancelarię i mieszka w innym mieście. Pani ostatnio zrobiła się zapominalska, do kawy chciała dodać soli, zamiast cukru, zapominała, gdzie leżą klucze i jaki dziś dzień tygodnia.

Siostrzeniec postanowił poprosić nas o pomoc. W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej opiekunki na poziomie, która jest towarzyska, przejmie obowiązki w domu i wesprze seniorkę w codziennych czynnościach, także w higienie ciała.

To duże miasto, piękna dzielnica blisko centrum, dom jednorodzinny z ogrodem. Na miejscu nie ma jeszcze internetu, bo pani nie korzystała, ale zostanie podłączony na życzenie opiekunki. Do pomocy będzie przychodził też personel medyczny (krople do oczu). To sympatyczna, towarzyska seniorka, która współpracuje. Dobre miejsce, dla dobrej opiekunki. Najlepiej szczepione opiekunki, ponieważ seniorka jest w bardzo podeszłym wieku, aby jej nie narażać.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1450€ / miesiąc, wyjazd na 6 tygodniu lub więcej

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego