Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Małżeństwo 80 i 82 lata, Bawaria, od 11.11.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

91334

Hemhofen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1750NR OFERTY: 69132
Poszukujemy:

zaszczepionej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

11/11/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 82 lata, 115 kg, 168 cm
- mobilny
- zaburzenia rytmu serca
- reumatyzm
- rak prostaty (zaleczony, zoperowany)
- problemy z oddychaniem

Podopieczna: 80 lat, 90 kg, 165 cm
- astma i alergie (na sierść zwierząt i żyto; spray 2x dziennie: rano i wieczorem)
- cukrzyca insulinowa
- reumatyzm i osteoporoza
- choroba nowotworowa (po amputacji piersi)
- aparat tlenowy
- bóle kolan i biodra (sztuczny staw)
- wózek inwalidzki; dużo czasu spędza w łóżku; wstaje i chodzi, ale bardzo powoli

Dodatkowe informacje:

Pan jest samodzielny, mobilny, jeździ autem. Senior przesypia noce, jednak należy pomóc założyć mu maskę tlenową na noc, aby lepiej oddychał. Senior jest wspierany przez personel medyczny dwa razy dziennie. Pan sam zażywa lekarstwa, ewentualnie należy mu o tym przypomnieć. Pan zazwyczaj sam się myje, stara się sam dbać o higienę ciała. Jest wdzięczny za pomoc, jednak chciałby pozostać samodzielny tak długo, jak będzie to możliwe. Rzadko prosi o pomoc.  To spokojny, ale zasadniczy starszy pan. Lubi mieć swoje zdanie, jest dokładny i rzeczowy. Z zawodu jest mechanikiem. Obecnie sporo czasu spędza w ogrodzie, lubi gotować, sam się sobą zajmuje, nie jest absorbujący. Lubi jeździć autem, chętnie odwiedza znajomych.

Seniorka jest po pobycie w szpitalu. Ma wiele dolegliwości i sporo przeszła, jednak udało jej się wygrać walkę z rakiem. Ma astmę, przeszła zapalenie płuc i korzysta z aparatu tlenowego. Seniorka jest wspierana 3 razy dziennie przez personel medyczny. Seniorka dużo czasu spędza w łóżku, leży i odpoczywa - zgodnie z zaleceniem lekarza. jeśli opiekunka chciałaby ją zabrać na spacer lub posadzić do stołu, wówczas pani siada na wózku. Po schodach wchodzi bardzo po woli (ma trudności z oddychaniem i jest osłabiona). Korzysta z pieluchomajtek lub cewnika - tak, jak zaleci lekarz prowadzący. Personel medyczny zajmuje się wszelkimi zabiegami medycznymi i podawaniem insuliny. Może obudzić się raz w nocy z powodu trudności z oddychaniem, jednak zazwyczaj przesypia. To wrażliwa, komunikatywna i otwarta na świat pani. Zżyta z mężem i podporządkowana mu. Miała wiele hobby, interesowała się wszystkim, lubiła się uczyć nowych rzeczy, lubiła spędzać czas z ludźmi. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym podzielonym na części. Dół domu zajmują seniorzy, górną oddzielną część zajmuje córka. Dotychczas rodzicami opiekowała się córka, jednak obecnie sama jest chora i chciałaby mieć więcej czasu dla siebie.
To mniejsza miejscowość na Bawarii, sklepy są oddalone 5 min drogi pieszo od domu.

W to miejsce szukamy doświadczonej opiekunki, która czasem umie postawić na swoim, dać "kontrę", która dobrze mówi po niemiecku i jest zaszczepiona.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet
- rower

WAŻNE! Tylko opiekunki zaszczepione.

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1750€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu (lub możliwy na dłużej). Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu. Wsparcie koordynatora 24/7.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego