Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Małżeństwo 91 i 88 lat, 48477 Hörstel, od 17.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

48477

rstel

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1450NR OFERTY: 68936
Poszukujemy:

opiekunki lub opiekuna z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

17/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 91 lat, 65 kg, 182 cm
- osteoporoza
- cewnik
- częściowo mobilny (rolator & wózek)

Podopieczna, 88 lat, 60 kg, 162 cm
- osteoporoza i reumatyzm
- po operacji biodra
- mobilna, wspiera się rolatorem

Dodatkowe informacje:

Senior jest wspierany przez personel medyczny, który wykonuje wszelkie medyczne zabiegi. Noce są zazwyczaj spokojne, jednak czasem zdarza się, że senior chciałby wstać do toalety. To spokojny, cichy senior. Czasem lubi mieć swoje zdanie, ale współpracuje. Z zawodu jest mechanikiem i interesuje się techniką. Lubi ogrodnictwo, spacery, chętnie czyta gazety, interesuje się polityką i śledzi wydarzenia na świecie.

Seniorka do czasu operacji opiekowała się mężem. Teraz chciałaby mieć czas dla siebie, aby wrócić do formy. Ma za sobą operację oraz pobyt w szpitalu (wrzesień). Noce są spokojne. To cicha, zrównoważona seniorka. Zawsze zajmowała się domem, lubiła piec i gotować. Uwielbiała wycieczki, lubiła spędzać czas w ogrodzie. Seniorka nie wymaga dużego nakładu opieki, jest samodzielna. Do opieki jest jej mąż, któremu należy pomóc wstać lub usiąść w wózku.

To mniejsza miejscowość niedaleko studenckiego miasta Münster, dom jednorodzinny z ogrodem, sklepy oddalone od domu 15 min drogi na pieszo, 8 min rowerem, autem 3 min. Do pomocy jest pani od sprzątania, która przychodzi raz w tygodniu. Dla opiekuna lub opiekunki będzie sporo miejsca - osobne piętro domu, duży pokój, własna łazienka. Czas wolny to dwie godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu lub jeden cały dzień. Do kontaktu jest córka, która mieszka w pobliskiej miejscowości.


W to miejsce szukamy dobrego opiekuna lub dobrej opiekunki. Płeć nie gra roli, ważne, aby język był komunikatywny. Dla opiekuna z prawem jazdy - auto do dyspozycji.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne piętro domu: pokój i łazienka
- auto 
- internet

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1450€ / miesiąc, wyjazd na 6 tygodniu lub więcej

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego