Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Mężczyzna 79 lat, Nadrenia Północna-Palatynat, od 25.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

41352

Korschenbroich

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69017
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki + prawo jazdy z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

25/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 79 lat, 180 cm, 105 kg
- zaawansowana demencja
- problem z wymową, słaby wzrok

Dodatkowe informacje:

Senior miał operację serca, ma 5 bypassów i 2 standy. Również miał operację stopy, dlatego porusza się tylko przy rollatorze lub na wózku. Podopiecznemu należy pomóc przy wstawaniu. Senior potrzebuje całkowitej pomocy przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała oraz przy ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczny posiada łóżko specjalistyczne, krzesełko toaletowe oraz do kąpieli. W domu używa się środków dezynfekujących oraz maseczek jednorazowych. Senior ma problem z przełykiem, należy kontrolować ilość przyjmowanych płynów. Podopieczny może się obudzić raz w nocy, potrzebuje wówczas pomocy opiekunki. Senior regularnie uczęszcza na fizjoterapię. Senior jest powściągliwy, lubi mieć wszystko poukładane, chętnie gra w gry.

Podopieczny mieszka razem z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem w miasteczku. Dotychczas seniorka opiekowała się mężem, niedawno miała operację po której jest osłabiona i potrzebuje wsparcia do opieki nad seniorem. Małżeństwo lubi wychodzić na spacery, senior na zewnątrz korzysta z wózka. 

Do sklepu można dojść w 10 min na pieszo. W odwiedziny przychodzi regularnie rodzina. Małżeństwo ma syna i córkę.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- oddzielną łazienkę
- rower do dyspozycji

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1600€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu lub więcej. Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego