Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Mężczyzna 80 lat, Bawaria, od 22 lub 24.10.2021 Niemcy

Wyjazd: 8 tygodni
Miejscowość:

91462

Dachsbach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 69029
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/10/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny 80 lat, 65 kg, 170 cm
- po operacji pęcherza moczowego
- sonda, zmiksowane zupy i płyny je małymi porcjami łyżką
- początki demencji, zapominalski
- częściowo mobilny: wózek i rolator

Dodatkowe informacje:

Senior przeszedł operację pęcherza, po której nastąpiły komplikacje. Poddano go śpiączce, odbył dłuższy pobyt w szpitalu. Obecnie powraca do zdrowia, jednak dużo czasu leży i ma podłączoną sondę. Sondą zajmuje się jego żona oraz personel medyczny. Jeśli chciałby wstać w nocy, zajmuje się nim żona. Dla opiekunki przewidziany jest tylko jeden raz w razie, gdyby senior musiał skorzystać z toalety. Do pomocy jest personel medyczny. Senior potrzebuje pomocy podczas wstawania, powoli siada na rancie łóżka, aby wstać. Chodzi z pomocą rolatora ale wolno i należy mu towarzyszyć. Dłuższe spacery odbywają się w wózku.

Senior jest bardzo związany z żoną. Ona dotychczas się nim opiekowała, jednak z racji na swój wiek, poprosiła nas o wsparcie. Ważne jest, aby w tym miejscu opiekunka umiała pracować w "teamie", aby pomóc seniorowi i wymieniać się obowiązkami z jego żoną w czynnościach takich jak: przygotowywanie posiłków, kąpiele podopiecznego, drobne prace domowe. Senior korzysta z pieluchomajtek i toalety. Jeśli "nie zdąży", wówczas należy przebrać mu pieluchomajtki na czyste.

To sympatyczny, optymistycznie nastawiony do życia senior. Z zawodu jest tłumaczem, bardzo oczytany i inteligentny. To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są blisko bo 3-5 min drogi na pieszo od domu. Do dyspozycji jest rower. Dla opiekunki przewidziane jest osobne mieszkanie na górze domu (osobny pokój dzienny, sypialnia, łazienka).

W to miejsce szukamy sprawdzonej i ugodowej opiekunki, aby umiała współpracować z żoną podopiecznego i chętnie dzieliła z nią obowiązki w domu. Koniecznie dobry lub dobry komunikatywny język. To rodzina na poziomie, ładny dom.

Warunki mieszkaniowe:

Zapewniamy organizację oraz finansujemy przejazdy. Stawka 1650€ / miesiąc, wyjazd na 8 tygodniu lub więcej. Przy pobycie min. 8 tygodni +100€ oraz przy pobycie na święta +200€ bonusu.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego