Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Mężczyzna 85 lat, Luksemburg, od 28.01.2022 Luksemburg

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

7248

Bereldange

,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69213
Poszukujemy:

zaszczepionej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

28/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 85 lat, 62 kg, 175 cm
- początki demencji, zapominalski
- mobilny
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorem opiekowała się jego żona, która obecnie trafiła do szpitala i pan został sam. Ma początki demencji, jest zapominalski i jest mobilny. Może się zdarzyć, że pan wstanie w nocy do toalety, jednak jest samodzielny i nie potrzebuje pomocy opiekunki. To serdeczny, łatwy w opiece senior. Jest cierpliwy, współpracuje, jest wdzięczny za pomoc. Seniora wspiera luksemburski personel medyczny kilka razy dziennie i tak też zostanie jak przyjedzie w to miejsce opiekunka.

Jego żona jest mobilna i nie będzie wymagała dużego nakładu opieki, lekarz informuje rodzinę jakie lekarstwa seniorka powinna dostawać i w jakich odstępach czasu powinna zgłaszać się na kontrole.

To dom jednorodzinny, sklepy są oddalone 10 min drogi od domu. Do kontaktu jest sympatyczny syn, który mieszka w innej miejscowości w Luksemburgu. Dla opiekunki będzie sporo miejsca - osobny pokój i oddzielna łazienka. Dobrze byłoby, gdyby opiekunka miała prawo jazdy i zawoziła seniora na terminy do lekarza, ale nie jest to warunek konieczny. Ważne jest, aby opiekunka umiała gotować i zajmować się domem, aby odciążyć seniorkę. To główne obowiązki w tym miejscu. Zależy nam na opiekunce, która jest zaszczepiona.

Warunki mieszkaniowe:

- osobny pokój
- oddzielna łazienka
- auto
- internet

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1600€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego