Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Mężczyzna 92 lata, Badenia-Wirtembergia, od 12.01.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

88239

Wangen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 69211
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

12/01/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 92 lata, 68 kg, 170 cm
- demencja
- częściowo mobilny - rolator i wózek
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Senior mieszka sam w domu, cierpi na demencję, córka dojeżdża ale jest osobą pracującą i ciężko jej być codziennie jadąc z innego miasta. Do pomocy jest personel medyczny, który przychodzi dwa razy w tygodniu i kąpie seniora. Pan jest na krótkie odcinki drogi mobilny, ale kiedy słabiej się czuje siada na wózku inwalidzkim. Podczas wstawania należy seniorowi podać rękę. Korzysta z butelki na mocz, zazwyczaj przesypia noce.

To niewymagający, ze wszystkiego zadowolony senior. Ważne, aby ktoś był z nim, aby nie czuł się sam. Inaczej szuka i woła, czy ktoś do niego przyjdzie, dzwoni do córki z prośbą aby ktoś przyszedł, ponieważ nie chce być sam. Jest łatwy w opiece, wszystko je, wszystko mu smakuje, uwielbia zupy. Lubi rozmowy, chętnie wykonuje wspólnie drobne czynności z opiekunką, lubi słuchać niemieckich szlagierów (bardzo lubi).

To piękna, malownicza miejscowość niedaleko Jeziora Bodeńskiego i granicy ze Szwajcarią. Zaraz obok jest pole campingowe, w lecie sporo turystów, zimą bardzo cicho i spokojnie. Senior mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki będzie sporo miejsca - oddzielny pokój i osobna toaleta. Pokój opiekunki znajduje się na 2. piętrze, senior mieszka na parterze. Do dyspozycji jest rower i e-bike, którym można zwiedzać okolicę. Przystanek jest niedaleko, można pojechać do miasta.

W to miejsce szukamy samodzielnie pracującej, rezolutnej opiekunki z j. komunikatywnym, która chętnie zajmie się seniorem, aby odciążyć pracującą córkę. Tutaj potrzebna jest dobra gospodyni, osoba z poczuciem humoru, która lubi spędzać czas z seniorem, ugotuje i uprasuje ubranie. To dobre miejsce, piękna okolica i dużo swobody w działaniu.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna toaleta
- rower i e-bike
- internet

Zapewniamy organizację oraz sfinansowanie przejazdów. Stawka 1500€ / miesiąc.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego