Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Niepaląca opiekunka do samotnego seniorka na Bawarii, 91096 Möhrendorf, od 28.11.2022r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91096

hrendorf

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70749
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki , z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

28/11/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 90lat, 61kg, 162cm

Dolegliwości:
- mobilny i rolator
- cukrzyca insulinowa i dializowany 3 razy w tygodniu
- podwyższone ciśnienie krwi
- ogólny stan zdrowia dobry

Stan seniora jest dobry, stabilny. Senior jest mobilny i świadomy, choć miał problemy z krążeniem i zaburzenia rytmu serca. W skutek niedokrwienia, lekarze zdecydowali się odjąć mu jednego palca u stopy. Wdało się zakażenie, ale rana goi się obecnie bardzo dobrze. Senior nosi jeszcze opatrunek. Ten pan nosi opaskę z guzikiem, która kontroluje jego poziom cukru we krwi i senior podaje sobie insulinę w razie spadku cukru. Robi to samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy ustawieniu poziomu "Pena", ponieważ słabo widzi małe kreseczki na urządzeniu. Senior jeździ taxi na dializę trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek od 12:00 - 17:30. Ważne jest, aby po dializie pomóc panu wysiąść z taksówki, ponieważ ten zabieg zawsze powoduje osłabienie i zawroty głowy. Pan jest mobilny, wspiera się rolatorem i wolno wchodzi po schodach. Noce są spokojne w tym miejscu.

Dodatkowe informacje:

To ciekawy świata, komunikatywny i otwarty pan, który okazuje wdzięczność, lubi towarzystwo, chętnie przebywa wśród ludzi. Z zawodu operator maszyn, bardzo lubi zadania techniczne i zawsze był typem "złotej rączki". Jego hobby to drobne prace ogrodowe, łowienie ryb i czytanie książek.
To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem i tarasem. Do sklepu jest 15 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest auto i rower, w pobliżu jest przystanek autobusowy. córka mieszka w tej samej miejscowości w pobliżu i jest osobą do kontaktu.
W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej i niepalącej opiekunki, która dość dobrze mówi po niemiecku, lubi i umie prowadzić dom, wesprze seniora za dnia, ugotuje lekkostrawny obiad. Senior ma cukrzycę, należy pamiętać aby nie podawać zbyt tłustych rzeczy i należy unikać mocno pikantnych. Do dyspozycji jest auto, jeśli opiekunka miałaby prawo jazdy. Wówczas można pojechać do pobliskich miasteczek, zabrać seniora na przejażdżkę lub do sklepów.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- auto i rower
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego