Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Niepaląca opiekunka do samotnej seniorki w centrum miasta, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

55130

Mainz

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 77374
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

12/07/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

początki demencji & zapominalska
obecnie po dłuższym pobycie w szpitalu & upadku
mobilna z pomocą opiekunki & osłabiona
stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka trafiła do szpitala, była odwodniona i upadła. Wkrótce będzie gotowa do wypisu, dlatego potrzebna nam pomoc opiekunki. To samotna seniorka, która dotychczas dobrze radziła sobie sama, jednak jest coraz bardziej zapominalska, dlatego syn przygotował pokój na przyjazd opiekunki. Seniorka od tego czasu nie będzie mogła mieszkać sama.

Pani zapomina, jest słaba i potrzebuje pomocy podczas wstawania z łóżka, bo długo była w szpitalu. Zachowuje czystość, korzysta z toalety i krzesłatoalety, a dla higieny nosi pieluchomajtki. W dużej mierze jest samodzielna i stara się wykonywać różne czynności sama, ale należy mieć na nią "oko" i przypominać. Od czasu do czasu może obudzić się w nocy, jednak będzie miała pieluchomajtki, powinna wytrzymać całą noc, dodatkowo przyjmuje leki nasenne.

To spokojna, skromna i wierząca seniorka. Długie lata mieszkała w mieście Drezno, gdzie była nauczycielką i pracowała w szkole. Jej mąż był lekarzem, dlatego po latach przeprowadziła się z nim do miasta Mainz, gdzie pracowała razem z mężem w gabinecie lekarskim. Ma jednego syna, który mieszka zaraz obok i będzie pomocą dla opiekunki. Mąż seniorki nie żyje od lat, jest wdową i mieszka sama. Pani uwielbia naturę, ptaki, kwiaty. Kocha dzieci i zwierzęta, przede wszystkim uwielbia psy. Seniorka lubi dłużej pospać, do około 9:30, należy jej nie zrywać z łóżka, prośba syna, aby dać jej się wyspać, bo jest osłabiona.

To dom jednorodzinny z ogrodem, seniorka mieszka sama. Zaraz obok mieszka syn i będzie wsparciem. Sklepy są oddalone 15 min drogi na pieszo, na miejscu jest auto do dyspozycji. Blisko przystanek autobusowy. Dla opiekunki jest ładny pokój - syn kupił nowy materac, meble, internet jest w całym domu.

W to miejsce potrzebna nam dobra, niepaląca i sprawdzona opiekunka, która będzie "managerem" w tym miejscu. Syn pracuje, dlatego należy zaopiekować się seniorką, ugotować obiad, zadbać o dom. To spokojne miejsce.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet
auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego