Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Niepaląca opiekunka do seniorki niedaleko Bonn i Kolonii, 50374 Erftstatdt, od 21.11.2022r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

50374

Erftstatdt

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1800NR OFERTY: 70747
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

21/11/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 82lata, 85kg, 170cm
Dolegliwości:
- reumatyzm i osteoporoza
- wózek inwalidzki
- cukrzyca
- osłabiona, ale stan zdrowia stabilny

Seniorka jest trochę osłabiona po pobycie w szpitalu, dlatego córka poprosiła nas o pomoc dla mamy. Pani porusza się głównie na wózku inwalidzkim, cierpi na reumatyzm i cukrzycę. Jest świadoma i dotychczas sama z mężem dawała sobie radę. Jej mąż jest samodzielny i nie wymaga pomocy opiekunki. Seniorka pomaga podczas wstawania, należy podać jej rękę i asystować, aby nie upadła. Pani korzysta z toalety i krzesła toaletowego, może zdarzyć się, że wstanie raz w nocy. Seniorce należy pomóc się umyć i ubrać, zająć się domem, wstawić pranie i ugotować obiad. Córka mieszka w pobliskim mieście Kolonia i jest osobą do kontaktu. Do pomocy przychodzi fizjo- i ergoterapeuta, aby seniorka ćwiczyła i pozostała w formie.

Dodatkowe informacje:

To spokojna, cicha pani, która chętnie współpracuje i jest wdzięczna za pomoc. W przeszłości zajmowała się domem i dziećmi, jej mąż pracował i często wyjeżdżał. Seniorka lubi czytać i oglądać seriale. Jest ugodowa, chętnie rozmawia, z każdym się zgodzi.
Mieszka w ładnym mieście pomiędzy Bonn a Kolonią, spore mieszkanie (200 metrów kwadratowych) z ogrodem i tarasem. Sklepy są w pobliżu od domu, do dyspozycji auto i rower, jest przystanek autobusowy i pociągowy. Dla opiekunki jest ładny pokój, auto, komputer i internet w całym domu. Do pomocy jest pani od sprzątania.
W to miejsce szukamy dobrej opiekunki, która mówi komunikatywnie po niemiecku, chętnie zajmie się domem, ugotuje seniorom obiad, pomoże seniorce się ubrać i umyć, pomoże jej dojść do toalety lub przesiąść się na krzesło toaletowe. Dla opiekunki z prawem jazdy jest auto do dyspozycji. To rodzina na poziomie, dlatego ważne, aby opiekunka była czysta i zadbana. Koniecznie osoba niepaląca.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- komputer i internet
- auto i rower
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego