Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - niepaląca opiekunka do sympatycznej seniorki z kotkiem lubiącej żarciki & gry, 04158 Leipzig, od 15.09 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

04158

Leipzig

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 70433
Poszukujemy:

opiekunki lub opiekuna, lubiącej kota, z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

15/09/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 90lat, 70kg, 162cm
Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalska
- zaburzenia rytmu serca
- mobilna

Dodatkowe informacje:

UWAGA! W to miejsce szukamy osoby, która dobrze rozmawia po niemiecku oraz będzie miała pomysły na spędzanie czasu wolnego z seniorką. Głównie o to chodzi w tym miejscu: zajęcie seniorki + rozmowy.

Seniorka mieszka sama, dotychczas doglądał jej syn & personel medyczny. Pani jest jednak bardzo samotna, lubi towarzystwo i czeka, kiedy ktoś ją odwiedzi. Syn mieszka w tym samym mieście, jednak pracuje i nie ma tyle czasu aby spędzać z mamą całe dnie. Dotychczas przychodził zrobić jej śniadanie i odgrzać obiad, jednak to nie wystarcza. Ostatnio zwrócił się do nas o pomoc.

Do pani przychodzi dwa razy dziennie personel medyczny, który zakłada rajstopy uciskowe & fizjoterapeuta, który wykonuje gimnastykę. Poza tym pani ma wsparcie opiekunki z kasy chorych, która gra z nią w gry i zajmuje jej czas rozmowami. Seniorka jest mobilna, wspiera się laską lub rolatorem. Na dłuższe odcinki drogi korzysta czasem z wózka, kiedy słabiej się czuje. Lubi spacery. Część czynności wykonuje sama, sama chodzi do toalety, stara się samodzielnie zadbać o siebie, jednak przez początki demencji bywa zapominalska i potrzebuje wsparcia lub przypomnienia o pewnych czynnościach. Seniorka ma kotka, który jest związany z domem, nie przeszkadza & jest czysty.

To sympatyczna, zawsze pozytywnie nastawiona, miła seniorka, która lubi aktywnie spędzać czas, lubi zajęcia, robótki ręczne & żarciki. Potrzebna nam jest w to miejsce osoba komunikatywna, która chętnie podzieli drobne zadania na siebie & seniorkę, aby czuła, że jest potrzebna i może komuś pomóc. Zawsze o to pyta, czy może pomóc, co może zrobić, w co może zostać zaangażowana. Pani jest bardzo rodzinna i troskliwa. Nie lubi być sama.

To dom jednorodzinny z ogrodem w ładnej dzielnicy pięknego miasta Lipsk. Dom jest blisko centrum, wszędzie blisko, niedaleko sklepy. Syn mieszka uliczkę obok, jest pomocny i sympatyczny. Ważne jest dla niego, aby opiekunka była dobra dla mamy, ponieważ mówi, że mama była zawsze troskliwa i dobra dla innych ludzi. Jest lubiana i szanowana. Chętnie opiekunka z prawem jazdy, ale nie jest to warunek konieczny. Ważne, aby na miejscu była dobra osoba dla tej pani, która będzie lubiła wspólnie spędzać z nią czas, wyjdzie na spacer, napije się z nią herbaty, obejrzy film. Dla opiekunki jest osobny pokój & łazienka. Jest auto, internet w całym domu. Bardzo sympatyczna rodzina, ładna okolica, piękne zielone & studenckie miasto Lipsk niedaleko od granicy z Polską.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet
- auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego