Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Niepaląca & sprawdzona opiekunka do mobilnego & samotnego seniora, 34385 Bad Karlshafen, od 26.09 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

34385

Bad

Karlshafen,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70448
Poszukujemy:

Sprawdzonej osoby, niepalącej, z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

26/09/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 82lata, 75kg, 180cm
Dolegliwości:
- mobilny
- świadomy
- ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Senior mieszka sam, jest mobilny i dobrze sobie radził. Jego jedyną przypadłością jest samotność. Senior ma stany depresyjne i lękowe, boi sie być sam. Ostatnio bardzo posmutniał, jest coraz bardziej przygnębiony, dlatego córka poprosiła nas o pomoc. Problem w tym, że córka mieszka w Belgii i nie często udaje jej się przyjechać. Ma tam pracę i dom. Senior został sam w pustym domu i bardzo cierpi na samotność. Senior praktycznie wszytsko wykonuje samodzielnie przy sobie: sam się myje, sam się ubiera i kładzie spać. Nie umie jedynie dobrze gotować, pranie zrobi ale lepiej aby opiekunka się tym zajęła. W domu brakuje kobiecej ręki. Mimo to jest bardzo czysto, dom ładny, zadbany. Senior jest na poziomie, inteligentny, spokojny starszy człowiek. Noce zazywczaj przesypia.

To wrażliwy, cichy, tolerancyjny człowiek. W przeszłości pracował w sporej firmie jako technik. Jego hobby to krótkie spacery oraz poranna prasa. To dom jednorodzinny z ogrodem i tarasem w mniejszej miejscowości niedaleko miasta Bielefeld. Sklepy są bilsko, bo 7 min drogi na pieszo od domu. Auto jest do dyspozycji. Okolica jest bardzo ładna, spokojna, sąsiedzi na poziomie, wokół ładne domy jednorodzinne.

Warunki dla opiekunki są bardzo dobre - całe piętro dla opiekunki, osobna łazienka, internet jest w całym domu. Jest auto do dyspozycji. To miejsce o podwyższonym standardzie. Potrzebna nam spokojna, zrównoważona opiekunka, którą znamy. Ważne, aby w tym miejscu była dobra osoba, bo córka jest daleko i zaufała nam. Senior jest kulturalny, komunikatywny. Ważne, aby wiedzieć, że obecnie jest przygnębiony i ma stany lękowe, nie chce być sam. Koniecznie w to miejsce osoba niepaląca. To dom czysty, zadbany, tylko dobre opiekunki w to miejsce. Prawo jazdy bedzie atutem ale nie jest konieczne.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne piętro domu
- osobna łazienka
- auto
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego