Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekun lub opiekunka do leżącej seniorki, 46485 Wesel, od 20.05. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

46485

Wesel

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 69937
Poszukujemy:

opiekuna lub opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/05/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 86lat, 75kg, 162cm
Dolegliwości:
- zaburzenia rytmu serca
- choroba obturacyjna płuc, astma
- osoba cewnikowana, osoba leżąca

Dodatkowe informacje:

Seniorka dużo czasu spędza w łóżku, dużo śpi, jednak czasami wstaje i w zależności od dnia siada na wózku lub siada na łóżku. W nocy pani może poprosić o pomoc, nie zawsze, ale czasem raz lub dwa razy zdarza jej się przebudzić. Wszelkie czynności należy wykonać w łóżku, także higienę ciała oraz podawanie posiłków. Ma słaby apetyt i nie je dużo, dlatego ważne, aby ją zachęcać. Seniorka nie lubi być sama, chciałaby obecności, dlatego córka zwróciła się do nas o pomoc. Dotychczas to ona sprawowała opiekę, jednak jest jej ciężko, bo pracuje w personelu medycznym, jest pielęgniarką.

To zazwyczaj sympatyczna seniorka, ale potrafi mieć swoje "nastroje". Jeśli czegoś nie lubi lub nie chce, powie to. Nie lubi, kiedy jej się coś "wciska" na siłę. Należy wziąć pod uwagę, że u tej pani "nie", znaczy "nie". Z zawodu krawcowa, w przeszłości bardzo ładnie szyła. Lubiła wycieczki, rozmowy, chętnie spędzała czas w ogrodzie. 

Seniorka mieszka w spokojnej okolicy miasta, w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekuna lub dla opiekunki będzie sporo miejsca - duży, osobny pokój i łazienka. Sklepy są blisko, jest rower do dyspozycji. Córka mieszka w tym samym mieście. Co dwa tygodnie do pomocy przychodzi sprzątaczka. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie + jeden wolny dzień w tygodniu lub dwa wolne popołudnia. W to miejsce szukamy doświadczonej opiekunki lub opiekuna, osoby, która umie gotować i mówi po niemiecku.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet
- rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego