Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka dla częściowo mobilnej seniorki mieszkającej samotnie, 1650€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

71229

Leonberg

-Warmbronn,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 73084
Poszukujemy:

Opiekunki niepalącej z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

08/12/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- częściowo mobilna (wózek inwalidzki)
- alergia
- rak trzustki
- osłabienie starcze
- inkontynencja

Dodatkowe informacje:

Podopieczna aktualnie przebywa w szpitalu, ma świeżo zdiagnozowanego raka trzustki oraz jest po operacji zwieracza. Ta informacja bardzo negatywnie wpłynęła na jej stan psychiczny, seniorka zmaga się z rzeczywistością i diagnozą. Podopieczna wymaga całkowitego wsparcia podczas ubierania/rozbierania i higieny ciała. Ze względu na nieprawidłowości w funkjonowaniu zwieracza prawdopodobna będzie u seniorki całkowita inkontynencja, dlatego będzie potrzeba zastosowania odpowiedniej higieny (pieluchomajtki). Podopieczna wyjdzie ze szpitala przypuszczaknie z cewnikiem założonym na stałe.

Seniorka jest bardzo osłabiona po tym wszystkim, co przeszła w ostatnim czasie, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna potrzebuje pomocy podczas przesiadania się, ale przy tym aktywnie pomaga.

Noce są spokojne, podopieczna wstaje raz, by skorzystać z toalety.

Seniorka jest osobą zdystansowaną, spokojną, trochę bojaźliwą.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu z balkonem w małym mieście (około 45 tys. mieszkańców) około 20 km od Stutgartu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze bez windy i liftu na schodach. Stan zdrowia seniorki uniemożliwia jej wychodzenie na spacery, podopieczna nie ma na to również chęci. Jesli pogoda będzie ładna, to seniorka może posiedzieć trochę na balkonie, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Najbliższy sklep jest oddalony o około 5 do 10 minut spacerem.

Poszukiwana jest tutaj osoba niepaląca lub (w ostateczności) paląca bardzo mało. Być może seniorka będzie chciała również zapalić, wcześniej również paliła. Pytanie tylko, czy nadal bedzie mogła to zrobić.

Do zadań opiekunki należeć będzie robienie zakupów, gotowanie, pranie i sprzątanie.

Warunki mieszkaniowe:

- własny pokój
- oddzielna toaleta
- dostęp do internetu
- rower do dyspozycji

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego