Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka dla samotnie mieszkającej mobilnej seniorki, 1650€ Niemcy

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

73431

Aalen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 74520
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

08/02/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- osłabienie starcze
- zaburzenia rytmu serca
- po udarze
- półpasiec
- inkontynencja

Dodatkowe informacje:

Podopieczna niedawno przesyła półpaśca, który mocno ja osłabił, dlatego syn szuka wsparcia dla swojej mamy. Na miejscu jest opiekunka z innej agencji, ale okazało się to totalną katastrofą. Tamta Pani ma za nic potrzeby podopiecznej, nie okazuje jej żadnego wsparcia, dlatego jak najszybciej potrzebna jest zmiana. Szukamy tutaj osoby sprawdzonej, przyjaznej, takiej, która okaże podopiecznej serce i zaopiekuje się nią.

Seniorka jest osoba mobilną, podczas chodzenia wspiera się rolatorem. Zazwyczaj samodzielnie wstaje z łóżka i kładzie się, czasami potrzebuje wsparcia np. przez podanie ręki. Podopieczna ma trochę osłabiony wzrok i słuch i dlatego nosi okulary i aparat słuchowy. Z powodu wieku bywa czasami zdezorientowana i zapominalska.
Z powodu inkontynencji seniorka stosuje dla higieny pieluchomajtki.
Podopieczna potrzebuje ogólnego wsparcia podczas czynności dnia codziennego jak ubieranie/rozbieranie, kąpiel/prysznic itp.
Seniorka nie ma żadnych problemów z jedzeniem i piciem, nie stosuje żadnej diety. Należy jedynie zwrócić uwagę na odpowiednią ilość wypijanych płynów.

Noce są spokojne, sporadycznie może się zdarzyć, że seniorka wstanie, ale nie potrzebuje wtedy wsparcia opiekunki. Cisza nocna trwa od około 20 godziny do około 6.

Seniorka jest osobą cierpliwą, spokojną i wdzięczna za okazywana jej pomoc.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach większego miasta (ok. 70 tys. mieszkańców) około 80 kg od Stuttgartu. Sklepy znajdują się w dalszej odległości od domu, ale bardzo blisko (100 m  od domu) znajduje się przystanek autobusowy.

Warunki mieszkaniowe:

- własny pokój z TV
- dostęp do internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego