Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do leżącej seniorki na Bawarii, 1650€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

96114

Hirschaid

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 72804
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

26/11/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalska
- zaburzenia rytmu serca 
- po upadku w lipcu 2022
- osoba głównie leżąca & osłabiona

Dodatkowe informacje:

Seniorka upadła w lipcu 2022 i dość mocno się poobijała. Od tego czasu dużo leży i jej ogólny stan zdrowia się pogorszył. Pani jest osłabiona, ma niskie ciśnienie i zaczyna robić się coraz bardziej zapominalska. Kręci jej się w głowie, dlatego jeśli wstaje, musi usiąść na wózku. Obecnie opiekuje się nią personel medyczny, który odwiedza ją kilka razy w tygodniu.

Seniorka potrzebuje pomocy podczas wstawania z łóżka i podczas przesiadania się na wózek. Ma zawroty głowy i boi się, że znowu upadnie. Trochę pomaga podczas wstawania ale jest osłabiona, dlatego należy albo mocno trzymać ją za rękę albo złapać pod pachy aby wstała. Zrobi kila kroków przy rolatorze lub wózku ale bardzo się męczy. Nie chce za dużo chodzić, woli leżeć w łóżku. Seniorkę można umyć w łóżku lub zaprowadzić do łazienki i tam wykonać higienę ciała, jeśli będzie miała siłę przejść i wstać. Pani korzysta z pieluchomajtek oraz z krzesłatoalety. Seniorka zazwyczaj je samodzielnie, jednak miewa czasem dni, kiedy jest bardzo słaba, wówczas należy jej pomóc. Noce są zazwyczaj spokojne.

To sympatyczna osoba, jest komunikatywna i lubi spędzać czas wśród ludzi, ale obecnie jest słaba. Dużo śpi, nie lubi hałasu. W przeszłości pracowała w dużej firmie Bosch oraz zajmowała się domem i dziećmi. Jej syn, który jest osobą do kontaktu & mieszka w tym samym mieście, poprosił nas o pomoc dla mamy. Seniorka uwielbiała kwiaty, dbała o rośliny i chętnie przebywała w ogrodzie. Obecnie spędza czas przed telewizorem, lubi słuchać opowiadań.

To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekunki bedzie sporo miejsca: osobne piętro domu do dyspozycji, ładny pokój, osobna łazienka. Rodzina pojedzie na zakupy lub zabierze opiekunkę ze sobą autem, ponieważ sklepy są dość daleko. Rower jest do dyspozycji.

W to miejsce szukamy doświadczonej opiekunki, która umie gotować aby seniorkę "podkarmić", która jest zaszczepiona i mówi przynajmniej komunikatywnie po niemiecku.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego